Zapojení CDJ ,mixu s pc přes externí zvukovku

Diskuze o zesilovačích, reproboxech, reproduktorech, výhybkách a zvukových procesorech
Odpovědět
onpaa
Příspěvky: 5
Registrován: 16 lis 2013 15:53

Zapojení CDJ ,mixu s pc přes externí zvukovku

Příspěvek od onpaa »

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit, protože už si fakt nevím rady. Koupil jsem si 2 přehrávače Reloop RMP-2 a mám mix omnitronic DJ battle 50 (ano vím že je to strašný mix , ale v budoucnu si budu kupovat Behringer NOX 606). Před tím než jsem si koupil ty CD playery jsem měl kontroler NUMARK mixtrack a ten jsem měl připojený přes USB do pc a přes Virtual DJ jsem mixoval. Jenže teď když mám ty CD playery a mixák bez USB , tak se skladby musí synchronizovat ručně a je tam dalších milion těžkostí než bylo u toho kontroleru. A proto se chci zeptat jestli se nedají CD playery nějak zapojit do zvukové karty IN a ze zvukovky OUT (se zpětnou vazbou) do mixáku a přes USB zapojit do PC a všechno by běželo vlastně jako MIDI. Jediná alternativa na co jsem se díval by byla od Native Instrument Traktor AUDIO a6, jenže ten je podle mě docela drahý , a proto se chci zeptat jestli by nebyla levnější alternativa nebo třeba úplně jiný způsob zapojení. Předem moc díky.

LIsZ
Příspěvky: 94
Registrován: 24 říj 2011 17:49

Re: Zapojení CDJ ,mixu s pc přes externí zvukovku

Příspěvek od LIsZ »

Jestli nemají přehrávače USB tak jedině nějaké DVS. Lepší ale drazší varianta je přimo NI A6 nebo SSL a nebo si koupit obyčejnou 4I/4O zvukovku (http://www.shop4djs.com/esi/maya44-usb.html), stáhnout TC cd na VDJ a mělo by to jet. Viděl jsem podobně vyřešený i Traktor [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lz-cYNCKhv4[/youtube]
Ale nevím jak moc to je stabilní.
Jo a zapojíš to: Výstupy z CDJ do vstupů zvukovky, výstupy ze zvukovky do linkových vstupů na mixu a z mixu master do zesilovače/beden.

Odpovědět