Prosím o radu - jakou zvukovku k MPC 2000 XL?

Diskuze o zesilovačích, reproboxech, reproduktorech, výhybkách a zvukových procesorech
Odpovědět
Raazyph
Příspěvky: 17
Registrován: 26 kvě 2009 14:55

Prosím o radu - jakou zvukovku k MPC 2000 XL?

Příspěvek od Raazyph »

Zdravím všechny a předem děkuju za váš čas strávený čtením tohoto tématu.

Jsem už téměř rok aktivní uživatel MPC 2000 Xl, ale můj dotaz dokáže pravděpodobně zodpovědět každý, kdo rozumí MIDI a softwarům více než já.

Můj problém - mám obyč zvukovku a na MPC jsem hodně limitovanej. Používám samply, ale když chci přidat synth, tak jsem nahranej. Mám sice kvalitní syntezátor, ale nahrávat to přímo do MPC a tam to přidávat do sekvence je na nic.

Chtěl bych koupit kartu EMU 0404 PCI a používat MPC přes Ableton nebo Cubase a synth přidávat až tam. Otázka - umožní to tahle karta? Chtěl bych buď, aby se z MPC nahrávaly rovnou midi informace i se zvukem do softwaru a tam se to pak nadále upravovalo (hlavně aby tm bylo automticky stejný BPM, tracky nařádkovaný v sekvenci jako v MPC) a nebo aby se tam nahrávaly jenom midi informace, na jejich základě úpravy v softu by se potom měnil obsah v MPC, kterej bych následně nahrál line-in do PC i se synth zvukama ze softu.

Pomůže mi někdo prosím? To je jediná věc, kterou doposud nechápu a viděl jsem už hodně lidí na youtube, že to tak má, bohužel žádnej tutorial. Díky moc!!!

Adam N!
Příspěvky: 18
Registrován: 17 bře 2010 21:39

Re: Prosím o radu - jakou zvukovku k MPC 2000 XL?

Příspěvek od Adam N! »

No byt tebou tak se na cele MPC vykaslu (i kdyz je to peckovni stroj, o tom zadna) a koupim NI Maschine 1.5 a budes mit vyreseno. Podle toho jak je ta masinka stara neni ani moc k pouziti s PC zrovna idealni. Neco jsem vyhrabal na netu ale buh vi, jestli ti to pomuze.
http://www.mpc2000xl.com/mpc_computer.htm
http://www.mpc2000xl.com/
xone:4D,Tech 1210 MKII,Pio EFX1000,Rol SH-201,iKey M-808

Odpovědět