Setup

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
Pepino

Setup

Příspěvek od Pepino »

Ahoj. Zacinam s DJ ingom nejake tie zaklady uz mam ... Rozmyslam nad kupou midi prehravacov 2x denon sc2000. Je ktomu mozne pripojit mix ? Ak ano aky musim hladat ci nejaky špeci .... Oplati sa mi to za tu cenu ? NTB uz mam ... Ked nie co ine by ste mi poradili ... cena do 250€ za kus (prehravac)

DJ Patrix

Re: Setup

Příspěvek od DJ Patrix »

Denon DN-SC2000 je kontrolér bez zvukovej karty, pripája sa len k NTB (cez USB).
K mixpultu budeš pripájať zvukovú kartu. Ak chceš hrať z dvoch virtuálnych deckov, potrebuješ minimálne 4 kanálovú. Predpokladám, že zvukovka z tvojho NTB na tento účel nebude stačiť (musí mať dva stereo jack výstupy), takže si treba nejakú kúpiť. Okrem toho zvukovka v NTB zrejme nebude dosahovať ani dostatočný výkon a ani kvalita zvuku nebude bohvieaká.
Najlepšia bude asi Traktor Audio 2. Alebo je možnosť kúpiť taký kontrolér, ktorý zvukovú kartu bude mať v sebe integrovanú. V tejto skupine je to trebárs Reloop Contour.
Až potom si zadovážiš nejaký dvojkanálový mix. O výbere takého mixu sa tu popísalo mraky, treba hľadať.
Čo sa týka iných single kontrolérov, do 250 eur je tento Denon a Reloop Contour to najlepšie.

Pepino

Příspěvek od Pepino »

[quote="DJ Patrix"]Denon DN-SC2000 je kontrolér bez zvukovej karty, pripája sa len k NTB (cez USB).
K mixpultu budeš pripájať zvukovú kartu. Ak chceš hrať z dvoch virtuálnych deckov, potrebuješ minimálne 4 kanálovú. Predpokladám, že zvukovka z tvojho NTB na tento účel nebude stačiť (musí mať dva stereo jack výstupy), takže si treba nejakú kúpiť. Okrem toho zvukovka v NTB zrejme nebude dosahovať ani dostatočný výkon a ani kvalita zvuku nebude bohvieaká.
Najlepšia bude asi Traktor Audio 2. Alebo je možnosť kúpiť taký kontrolér, ktorý zvukovú kartu bude mať v sebe integrovanú. V tejto skupine je to trebárs Reloop Contour.
Až potom si zadovážiš nejaký dvojkanálový mix. O výbere takého mixu sa tu popísalo mraky, treba hľadať.
Čo sa týka iných single kontrolérov, do 250 eur je tento Denon a Reloop Contour to najlepšie.[/quote]

http://www.proaudio.sk/audio-prevodniky ... ie---7312/ takze toto potreujem ... nieco. lacnejsie ?

DJ Patrix

Příspěvek od DJ Patrix »

Pepino

Příspěvek od Pepino »

Chlapi potrebujem poradit ... http://www.thomann.de/cz/gemini_cdj210.htm alebo Pioneer cdj200 ? viem ze Pioneer je kvalitnejsi ale popiste mi ktory ma lepsie funkcie efekty.... alebo ine prehravace do 200€ +- kus

Pepino

Příspěvek od Pepino »

[quote="Pepino"]Chlapi potrebujem poradit ... http://www.thomann.de/cz/gemini_cdj210.htm alebo Pioneer cdj200 ? viem ze Pioneer je kvalitnejsi ale popiste mi ktory ma lepsie funkcie efekty.... alebo ine prehravace do 250€ +- kus do uvahy pripadaju este Gemini cdj600 a numark ndx 400 ... ktory je naj ? :D[/quote]

crewy

Příspěvek od crewy »

gemini škrkni uplne, takze jen numark a pio, a numark ti dá víc funkci

Pepino

Příspěvek od Pepino »

crewy píše:gemini škrkni uplne, takze jen numark a pio, a numark ti dá víc funkci

preco gemini nie ?

crewy

Příspěvek od crewy »

jako znacka nic moc, to tak zahrat si jednou za týden pár hodin aby vydrzel

Pepino

Příspěvek od Pepino »

Tak pozical som si od kamosa 2x Denon SC2000 .... mam doma ja mix 2kanal a mam otazku ako napojit mix z prehravacmi ? :ugeek2:

DJ Patrix

Příspěvek od DJ Patrix »

:surprised2: :roll:
DN-SC2000 nie je prehrávač, ale kontrolér. Však to si sa už pýtal a dostal si aj vysvetlenie. Prečítaj si ešte raz môj prvý príspevok.
"...je kontrolér bez zvukovej karty, pripája sa len k NTB (cez USB).
K mixpultu budeš pripájať zvukovú kartu."
Máš už tú zvukovku ? Zrejme nie, tak čo riešiš, aké pripojenie ?!

Prosím ťa, takéto somariny sa nevypytuj na fóre. Však sa pozri na ten Denon, čo tam vidíš ? Jeden USB. A teraz sa pozri na mixpult. Samé cinche...Ako by si to asi chcel prepojiť ?
A keby ten mix náhodou mal USB, v návode, ktorý máš samozrejme preštudovaný, sa určite píše o využití týchto USB. No na pripojenie kontroléru to rozhodne nebude, však.

Pepino

Příspěvek od Pepino »

http://www.55.sk/product/7210/numark-mixdeck-express-sk čo poviete na toto ? alebo nejake ine konzoly do tych 600€

Odpovědět