ŠANCE PRO MLADÉ DJS

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
DJ INFINITY

ŠANCE PRO MLADÉ DJS

Příspěvek od DJ INFINITY »

Zdravím
Rozjíždím tedka několik clubových nocí některé pravidelné a některé ne. Rád bych touto cestou dal jménem Agentury JM SOUND(www.ozvucime.com) šanci mladým DJs které nikdo nebo skoro nikdo nezná a nejsou to ti kteří hrají pro peníze (neříkam že odměny nejsou)Uvítám,styly jako House(disco,vocal,electro) ale pokud se najde i někdo kdo buří minimal a tech house není problem :).Věk není omezen mé požadavky jsou jen ty aby jsi uměl míchat z CD playerů a zaslal mi odkaz na email s nějakým tvým setem právě z přehrávačů).Jedná se o Ostravu takže bydlištem Ostrava a okolí.

Pokud jsi tedy mladý DJ či DJane a máš chut bavit lidi a míchat hudbu..napiš mi na email firma.astra@seznam.cz čím dříve tim lépe nicméně nabídka je permanentní.

budu se těšit

DJ Fuller
CDJ 1000 a DJM 800 !jedině TO!

dannyK

Re: ŠANCE PRO MLADÉ DJS

Příspěvek od dannyK »

Kurnik, to je krasna nabidka, jen skoda, ze nemam zkusenosti s tema prehravacema, jelikoz na ne zatim nemam :( Lokalitou a stylem mi to vyhovuje uplne idealne :)

thequila

Příspěvek od thequila »

Zdravim,

Hraju DnB, tak nevi jestli se to bude hodit do kramu :)

[quote="DJ INFINITY"]Zdravím
Rozjíždím tedka několik clubových nocí některé pravidelné a některé ne. Rád bych touto cestou dal jménem Agentury JM SOUND(http://www.ozvucime.com) šanci mladým DJs které nikdo nebo skoro nikdo nezná a nejsou to ti kteří hrají pro peníze (neříkam že odměny nejsou)Uvítám,styly jako House(disco,vocal,electro) ale pokud se najde i někdo kdo buří minimal a tech house není problem :).Věk není omezen mé požadavky jsou jen ty aby jsi uměl míchat z CD playerů a zaslal mi odkaz na email s nějakým tvým setem právě z přehrávačů).Jedná se o Ostravu takže bydlištem Ostrava a okolí.

Pokud jsi tedy mladý DJ či DJane a máš chut bavit lidi a míchat hudbu..napiš mi na email firma.astra@seznam.cz čím dříve tim lépe nicméně nabídka je permanentní.

budu se těšit

DJ Fuller
[/quote]

DJ PeeJay

Příspěvek od DJ PeeJay »

Není náhodou todle vaše video? http://www.youtube.com/watch?v=meSCFJB2Au0 :lol:
2x Denon DN-S3500
Denon X-1500
AKG K518 Limited Edition + AKG K71

benja

Příspěvek od benja »

Škoda ač něco hledám v Ostravě, jelikož tam studuji tak spíš Dance, 90-80, Disco .. prostě spíš klubové hraní a hraní na menších diskotékách, zatím jsem neměl možnost se dostat dál. Vlastní sety nemám, trénování doma, ale prostě hraní pro lidi podle situace, nálady, osazenstva a vybírání tracků během jednoho hraného.

Ale pro lidi dobrá nabídka.

Davidko

Příspěvek od Davidko »

hodně luxusni nabidka
problem je vtom ze zatim CDprehravace doma nemam tak neni s ceho brat zkusenost, jinak nehrajes v kamikazi nahodu ? :-)
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět