Pomoc v Jižních Čechách

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
PajkaS

Pomoc v Jižních Čechách

Příspěvek od PajkaS » 31 kvě 2012 14:38

Ahoj všem. Je tu někdo z Českých Budějovic a okolí, znalec v oboru, který by mě zasvětil do DJingu? Nemyslím tim udělat za mě všecku tu tvrdou práci na začátku, ale spíš ukázat techniku, ukázat co ty mašinky umí :)? VDJ už mi zkrátka nestačí, ale další investice není nejmenší takže bych rád vše viděl naživo. Díky, dojedu kamkoliv a budu hrozně rád za všecky rady :)

RiperCZ

Re: Pomoc v Jižních Čechách

Příspěvek od RiperCZ » 03 čer 2012 10:23

PajkaS píše:Ahoj všem. Je tu někdo z Českých Budějovic a okolí, znalec v oboru, který by mě zasvětil do DJingu? Nemyslím tim udělat za mě všecku tu tvrdou práci na začátku, ale spíš ukázat techniku, ukázat co ty mašinky umí :)? VDJ už mi zkrátka nestačí, ale další investice není nejmenší takže bych rád vše viděl naživo. Díky, dojedu kamkoliv a budu hrozně rád za všecky rady :)

Nejsem z budějic ale rád se podělim o těch pár vědomostí co mam.
Pokud máš zájem přidej si mě na skype Riper24 a já na smysluplnou otázku
vydoluju i odpověd,ale pro příště chlape GOOGLE..
Když ti nestačí VDJ co se vysrat na kydání cizejch treků jeden přez druhej a začít tvořit a následně
kydat třeba v tom tvem VDJ dva svoje treky přez sebe...
Nebo hod kompa na skládku a pořid si nějakej háárd wéééér,
stejně tě nebude naplnovat pracovat se zvukem pomocí klikání myši..
zapni mikrofon a něco k tomu nablej ATD
Musíš bejt konkrétní kamaráde,třeba jakej styl asi budeš dělat protože já osobně pod pojmem
mašina mam v hlavě asi milion věcí od blikacích,mačkacích,kroutících přístrojích jak v řídícím středisku NASA..
korgy,rollandy,yamahy,akaje,harmoniky flétny a ipody :D
Yamaha rs7000,Korg esx-emx,akai apc60 ableton live Atd.

Odpovědět