PC A MIX

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
dj webbe aka rudi

PC A MIX

Příspěvek od dj webbe aka rudi »

Zdravicko, mam v plane si pomaly kupovat techniku a chcem sa opytat,ci sa da cisty mixak prepojist z pc. A tak ze napr cez VDJ a hralo by to z dvoch kanalov...alebo cez hociaky soft na zaciatok...Ci sa to vobec da,ci taka moznost existuje :)

ToLa

Re: PC A MIX

Příspěvek od ToLa »

Být tebou tak na začátek se na to vyseru, zkusim znova vychodit základní školu a doufám, že se naučim aspoň maličko logického uvažování :idea:
Pokud to nepomůže, buď tak hodný a spáchej sebevraždu, akorát na tomto světě překážíš :mrgreen:

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB »

:lol: :lol: :lol:

Hned mám lepší náladu!
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

VIktor

Příspěvek od VIktor »

Všiml si už někdo že většina takovýchto dotazů není psána v češtině? :confused2: :confused2: :confused2: :confused2:

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Prostě Maďaři... :roll:
Ale znám i takové kteří se dokonce dopracovali mezi lidi a hrajou veřejně, takže šance tam je, ovšem Maďarem ten člověk zůstavá i po té :mrgreen:

digimon

Příspěvek od digimon »

Dotaz to nebyl asi nijak špatný, ale formulace toho dotazu je taková, že ani na pátý pokus sem jej nedokázal dešifrovat.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Dotaz byl a je špatný, protože tazatel je kretén a ptá se jestli pujde propojit PC s mixem...
To že se vyjadřuje jak dement (tím nemyslim řeč) je jen ukázka toho, že je mu buďto 7 let, nebo do ústavu pro duševně choré zavedli net...

sukinho

Příspěvek od sukinho »

Dřív bych taky pomohl, ale když se každý začátečník jak hlupák ptá na tu stejnou otázku a neni se schopnej kouknout ani o vlákno níž tak mi je z toho opravdu smutno, obzvlášť poté co si kluci dali práci a jedno vlákno založili přímo začátečníkům a popisujou tam prakticky všechno co začátečník může potřebovat nebo na co by se případně ptal.

RickySho

Příspěvek od RickySho »

uznavam ze autor je asi slepej nebo linej nebo neumi pouzit funkci hledat a tyhle dotazy by se mely fakt rovnou uz mazat....

i bych chapal formu jakou mu to napisete obcas uz to jinak nejde. ale to ze to zacnete spojovat s narodnosti a urazet jeho puvod este ke vsemu kdyz tady na foru je xxx normalnich stalych clenu ze slovenska mi pride od vas panove o dost vetsi buranskej kretenismus nez ten co predved autor pri polozeni blby otazky. to sorry :wink:

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Já se nic extra bejt ani nesnažim :mrgreen: 8)

heerer

Příspěvek od heerer »

bejt Vama zrusim forum pro zacatecniky, kdyz to nemuzete vydejchat :mrgreen:

sukinho

Příspěvek od sukinho »

Ne promiň, vždy jsem se snažil začátečníkům pomoct už proto, že sem jím jako každej taky byl, ale tohle neni o začátečníkovi nebo zkušenym, ale o selskym rozumu, ještě sem tu od začátečníka neviděl snad jinej dotaz, navíc je to opravdu smutný, když je tu x topiců pod sebou o tom samém a navíc je to docela výsměch týhle práci a jejím autorům, který si stim dali námahu ./viewtopic.php?f=35&t=3968 Tohle to by si každej začátečník měl podle mě povinně přečíst než začne zakládat takovýhle témata. Tenhle topic je asi o 4 řádky pod tímhle, opravdu složité pro začátečníka, přečíst nadpis "Topic pro začátečníky" a pročíst si to, pokud by tam nenašel odpověď ,a ani přes funkci "Hledat", tak pak teprve ať si založí téma.

heerer

Příspěvek od heerer »

Nebylo by lepsi nez nadavat, vysmivat se tak sepsat nejaky "navod" na pouzivani softu, masinek atd tak aby kazdy zacatecnik nahledl a minimalne se zorientoval v dane situaci?

Pac jinak to zde funguje jako pobaveni pro urcite lidicky na tomto foru.

Jo a pak bych to cely locknul :!:

Aha ono to tady je :D , pak bych ten navod dal uplne nahoru jako dulezite tak aby se dotazy radili pod tento navod a debilni dotazy locknul bez reakci profiku :)

Odpovědět