Jak se napakovat do klubu ?

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
deejay02

Jak se napakovat do klubu ?

Příspěvek od deejay02 »

chtel bych vedet jak se "napakovat" do klubu
to se musi napsat managerovi klubu nebo jak ?
btw jak by asi mela takova zadost znít ?

hoolifan

Re: Jak se napakovat do klubu ?

Příspěvek od hoolifan »

:D tak to si mě chlape pobavil..

no ale žerty stranou

jestli chceš někde začít tak je to vždy různé jestli hraješ diskotékové věci tak míš větší pravděpodobnost se uchytit než když hraješ třeba DnB

každopádně musíš mít v prvé řadě kontakty protože v dnešní době chce být dj každý ale zase ne každý k tomu má předpoklady (talent zas tak důležitý není ikdyž to zní blbě je to bohužel tak hlavní jsou konexe)

z mojí zkušenosti jako diskotékového pouštěče (neříkám si dj protože se tak necítím ikdyž hudbu mýchám) záleží na tom jak nízko si ochotný se prodat pokud máš vlastní aparát tak se ti to podaří snáze než když spoléháš na kufr s cdčkama

Moje rada zní zajít do klubu a začít se bavit s djjem a pokud možno se s ním domluvit že bys za něj třeba ke konci vzal hodinku.. nebo si zjistit kdo je majitel a narovinu se zeptat jestli by ti nedal šanci klidně nejdřív jako host..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Rusty

Příspěvek od Rusty »

No ja hraju tekno hardtek frenchcore a uchytil sem se tak, ze je na kladne jen jeden klub, kde se tahle prasarna provozuje a moc casto tamn tohle nehrajou, tak sem proste napsal email produkcnimu, on napsal ok ze to vymyslime a pak jednou v patek zazvonil telefon a rek chces dneska hrat? no, jestli se teda hrani jednou za mesic da rict uchytil, to nevim no :-D ale pro me je to akorat.

deejay02

Příspěvek od deejay02 »

wau dik moc kluci :P

DJ Rasty

Příspěvek od DJ Rasty »

Asi tak rok a půl spátky jsem byl pozván na oslavu narozenin kamaráda a on mi řek jestli bych chvíli nemohl pouštět písničky z notebooku tak sem řek ok a od začátku do konce sem utoho zustal bavilo mě to a tak sem si řek že začnu hrát tak sem tam hrál jednou zase na dalśích narozeninách produkční mě oslovil a od tý doby tam hraju do těd =)

Odpovědět