Co pořídit na doma

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
Martin Mach

Co pořídit na doma

Příspěvek od Martin Mach » 09 úno 2016 19:22

Chovejte se ke mně prosím, jako k naporostému začátečníkovi. Jakékoliv rady a vysvětlení uvítám. Teď k věci.
1.Mám gramofon s vestavěným předzesilovačem, výstup z něho je USB a RCA. Do počítače jsem to připojil přes USB, tam se ukazuje jako nahrávací zařízení a po nastavení odposlechu zařízení slyším gramec. Ovšem chci to hrát jen do reproduktorů, které mají výstup 3.5 jack. Stačí na to nějaká redukce nebo potřebuji nějakou krabičku na to?
2.Pokud bych chtěl hrát na nějaké rodinné akci z gramofonu a do toho z počítače (mixovat hudbu), co všechno na to budu potřebovat? Nějaký mix, zesilovač nebo tak? (Pokud možno i link s nějakou levnou variantou, která se dá na internetu sehnat)
Předem vám děkuji :)

marek17

Re: Co pořídit na doma

Příspěvek od marek17 » 09 úno 2016 22:43

Owned/Sold: DDJ-RX,DDJ-RB / PreOrder: DDJ-1000

kitemonkee

Příspěvek od kitemonkee » 15 úno 2016 19:21

http://www.asio4all.com - při troše šikovnosti s tím gramcem a interní zvukovkou dokonce rozchodíš DVS (Traktor). i tak ale budeš potřebovat ještě nějaký mix, nebo MIDI kontoler...

Freebee

Příspěvek od Freebee » 29 úno 2016 16:10

Ahojte som tu uplny novačik a vseobecne som vylakana aj zo stranky :o
Ja viem zenska tu chce hrat na gramce....ale.mam tolko napadou a mixou uz v hlave ze sa potrebujem poradit co si kupit domou.na zaciatok a na take skromne hraniesi hudby doma.
Mam doma stolny pocitac co moze pohltit veskere programy ktore sa mi odporucia.aj repraky co zapadaju prachom.a ja tak strasne milujem dnb ze uz musim sa pustit do toho.
Dakujem a diakritiku aj pomoc aj napady

Odpovědět