Zrče Beach - Papaya, Kalypso, Aquarius, Euphoria a Noa Beach

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
atlon

Zrče Beach - Papaya, Kalypso, Aquarius, Euphoria a Noa Beach

Příspěvek od atlon » 09 črc 2013 14:52

Známa pláž v Chorvátsku, na ostrove Pag pri Novalji
001.jpg
001.jpg (55.81 KiB) Zobrazeno 1378 x

Nebuď labuť a povedz (napíš) nám tvoje dojmy, skúsenosti , zaujímavosti.
Ja po Day & Night festivale určite prispejem :wink:

p.s.: jednoduchý report z dní čo si/ste tam strávil/i , ohodnoť atmošku, DJ-s a podobne.

p.s.2 : nehádajme sa a akceptujme názory na toto, je to každého osobný názor :!:

p.s.3 : urážlivé a zosmiešňujúce poznámky sa budú automaticky mazať bez upozornenia :!:

atlon

Re: Zrče Beach - Papaya, Kalypso, Aquarius, Euphoria a Noa B

Příspěvek od atlon » 11 črc 2013 10:57

zajtra večer odjazd na Zrče beach :wink:
Program :
PAPAYA - DAY & NIGHT FESTIVAL
15.7. - Basto
16.7. - Thomas Gold
17.7. - Nicky Romero
18.7. - Wonderland Marine - Dannic & Michal Poliak a cez deň PAPAYA DAY & NIGHT SUNSET BOAT PARTY
19.7. - Swanky Tunes
Aquarius & Papaya
13.7. - Fresh Island Festival
Kalypso
13. - 20.7. - Marc Bucca & Tim Urbanya
Euphoria
15.-19.7. - DAY & NIGHT FESTIVAL (resident DJs)
NOA
16.7. - Tom Novy
18.7. - Fady Ferraye

zaujímavý týždeň pred nami 8)

ffferino

Příspěvek od ffferino » 11 črc 2013 19:49

uzi si tot tam

atlon

Příspěvek od atlon » 20 črc 2013 23:10

22:00 , 20.7.2013 - úspešný návrat zo Zrče, behom týždňa pribudne menší report :wink:

atlon

Příspěvek od atlon » 25 črc 2013 16:28

po roku som znovu zavítal na chorvátsku ibizu na festival HTC Day & Night. Po príchode na pláž som si hneď všimol menšie zmeny. Kalypso presunulo oproti minulému roku hlavné pôsobisko DJa hneď pri vchod (na miesto afterbeach "pultu"). Ostatné podniky len menšie kozmetické úpravy až sme došli až k NOA. Najväčšie prekvapenie tohto roku pre mňa - nové poschodie (síce nefungovalo pokiaľ som tam bol , ktovie prečo :-) ), nanovo prerobené pódium, proste paráda.
Hudba:
Kalypso klasika, deep, tech house, Euphoria - komercia, Aquarius a Papaya - progressive a electro house, NOA - zo všetkého trochu, okrem komercie.
Oproti minulému roku sa posunuli začiatky akcií - afterbeach na 17-tu a hlavnej akcie na 22-hu hodinu.
Z hviezd čo tam hrali boli pre mňa najlepší - Thomas Gold - príjemne prekvapený z jeho setu, Dannic - klasika, to čo som očakával od neho a Nicky Romero - wau , proste ...... chlapec vie :!:
Basto podla mňa zahral priemerný set, nič extra, Michal Poliak - pre mňa dosť veľké sklamanie na to akú reklamu si robil na tú akciu, nič mu nevychádzalo, bilo sa mu to (ale to sme počuli asi len my čo sa v DJingu pohybujeme, lebo ostatný sa bavili :wink: ). pre mňa zabil akciu po Dannic-ovi :| Swanky Tunes som nestihol, únava robila svoje (na druhý deň sme už cestovali domov) čo aj ľutujem, ale šak hádam niekedy na budúce.
Ostatné podniky klasika, nič extra - hudba dobrá, ľudia sa bavili a pili a to je dôležité :wink:
Afterbeach štandard, tento rok bez nejakej "vychytávky" (minulý rok to bolo LMFAO - Champagne Showers ft. Natalia Kills - tanečníčky počas refrénu striekali šampanským :twisted: )

zhrnutie:
parádna party dovolenka, vrelo odporúčam každému čo má s DJ-ingom čo to dočinenia , či to je d&b, house, hip-hop, trance alebo diskotékový DJ, majitelia klubov, osvetlovači, vyhadzovači, barmani .... proste všetci čo sú vo fachu
Teším sa na ďalší rok !!

p.s. : aj tam sa používajú konzoly a nikto to nerieši na čom hráš :wink:
p.s.2 : hit tohoto roku [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rHE0bjtZDpY[/youtube]
veľká pecka :twisted:

atlon

Příspěvek od atlon » 25 črc 2013 22:20

a ešte:
najväčšie sklamanie pre mňa : PAPAYA PARTY BOAT !! :(
oproti bežnému party boat-u , čo ide z NOA klubu, slabá organizácia, welcome drink ako u nás poldecák, chlast si platíš , žiadne jedlo .... bohužial ani DJ (hral fakt vynikajúco) to neprebil všetko :(

pre porovnanie s NOA party boat:
chlast zadara - neskutočné kvantum (síce len sangria ale na litre!! )
jedlo - ryba, šalát a podobne
zábava - super hudba, možnosť pokecať s DJ-om, 3x stop na skoky do mora z lode
hudba - od cca 50 metrov po vyplávaní až po mólo pri doplávaní po akcii

PAPAYA PARTY BOAT - hodnotenie -5

Odpovědět