zapomenute heslo k Navite Instruments

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
DJ-Dj-PeTy

zapomenute heslo k Navite Instruments

Příspěvek od DJ-Dj-PeTy » 25 úno 2012 01:19

Zdravím... prosim vás stala se mi taková věc mam originál CD Traktor 3 LE ale nedaří se mi ho přihlásit protože ve starým mejlu kam mi kdy si dávno přišlo HESLO tak už ten mejl nemůžu dohledat a znovu registrovat mi to nejde.. jak bych měl postupovat dál?

Azu

Re: zapomenute heslo k Navite Instruments

Příspěvek od Azu » 27 úno 2012 03:32

Napsat jim že si koupil kontrolér, uvést jeho SN, uvést že si jej koupil od své jméno a ten email. oni ti jej odregistrují a následně jej znovu zaregistruješ
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

dj_snake

Příspěvek od dj_snake » 27 úno 2012 16:11

Azu píše:Napsat jim že si koupil kontrolér, uvést jeho SN, uvést že si jej koupil od své jméno a ten email. oni ti jej odregistrují a následně jej znovu zaregistruješ
ano presne tak... skoda ze v praxi to nefunguje... :? uz som tam pisal asi x krat ale moj problem bol trochu iny... jednoducho na cisto novom traktor DVS systeme mi to nezobralo serial... ze uz je registrovany na ineho pouzivatela... najskor mi odpisali ze im mam poslat fotky vsetkeho aj seriovych cisel a fakturu... to vsetko som tam poslal a uz viac mi neodpisali... hajzli... to znamena ze nejaky bastard pouziva originalnu licenciu ktoru som ja zaplatil a nic s tym nemozem urobit... :( tak ja pouzivam cracknutu... nech ma skusi niekto dojebavat za to ze nemam original.... :evil:
CD + Vinyl = Analógová technika s digitálnym srdcom...

Azu

Příspěvek od Azu » 27 úno 2012 21:40

Již sem tam odregistrovával SN nespočetněkrát a nikdy sem nemusel nic posílat nebo cokoliv dokazovat, jen sem vyplnil u nich na stránkách formulář a druhý den bylo odregistrováno
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

dj_snake

Příspěvek od dj_snake » 27 úno 2012 23:22

hej troska zle som to hore vysie napisal tak to poopravim v praxi to funguje presne tak ako pises azu ale v mojom pripade je to neake cele na pip... a to ma hneva najviac... :(
CD + Vinyl = Analógová technika s digitálnym srdcom...

Odpovědět