Zajimave kauzy ceskeslovenske klubove sceny

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
nema.dj

Re: Zajimave kauzy ceskeslovenske klubove sceny

Příspěvek od nema.dj » 17 zář 2012 22:55

chvilku som to cital a vytratila sa mi pointa, kto je vlastne k*k*t
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

PVD

Příspěvek od PVD » 03 říj 2012 10:33

Pokud jsem dobre cetl, tak kokot je Jerry. Nechtel djum zaplatit domluvene penize a tvrdil jim, ze tam prijeli hrat pro zabavu :lol: .

Dnes jsem si vsiml jine kauzy na nasi scene. Urcite ti vzpomenete na presun terminu posledniho vystoupeni Paul Van Dyka u nas na stejne datum jako Svojsice. Byl bych rad, kdyby si vsichni uvedomili jaci jsou poradatele Citadely vychcanci.

Dnes nastala podobna situace u Transmission, kvuli tenisu v 02 arene. Na puvodni termin poradatele naplanovali nahradni party, ktera bude pro majitele vstupenek zdarma. V lednu pak bude nahradni termin. Krome toho muzete vstupenku take vymenit za vstupenku na dalsi dil Transmission 30.11.2013.
Asi budou i vracet penize u lidi, kterym novy termin nevyhovuje, viz
[quote]Pokud vám ani jedna z výše uvedených možností nevyhovuje, zašlete email na refund@unitedmusic.cz a my vám individuálně vyjdeme vstříc.[/quote]

Clanek o teto kauze je na rave
http://www.rave.cz/clanek/16679/transmi ... e-v-lednu/

stereoman

Příspěvek od stereoman » 05 říj 2012 20:36

Tak to je ferove. Vsichni co jiz meli lupeny na tom vlastne vydelali. Takto muzou jit na 2 party v cene 1. Takove vyrovnani namisto nejake vyjebavky se mi libi.

Pamatuji si i dalsi ferove vyrovnani. Napriklad Summer of Love kdysy nabizelo vraceni vstupneho do urciteho terminu pred akci kvuli absenci Jeffa Millse.

Co se tyce DJe PMC, tak v pripade toho plakatu se jedna o klasicky marketing. Takova prehnana vyjadreni najdete vsude. Typickym prikladem mohou byt potraviny (myslite si, ze jsou vazne vsechny tak hodne zdrave jak tvrdi vyrobci?). Z tanecni sceny me zase napadna nedavne promo Michala Buriana, kde se tvrdilo, ze ma nejdrazsi videoklip. Resilo se to i zde na foru.

V te zalezitosti promoter vs dj se take asi priklonim na stranu promotera. Pokud jsem to dobre pochopil, tak promoter bookoval DJe za takovych a makovych podminek a DJ s nimi souhlasil. Pozdeji se mu vsak podminky zdali stupidni a tak je nedodrzoval. Myslim, ze si meli vse lepe vyjasnit na zacatku.
Ja jsem sice primarne DJ, ale byl jsem u bookovani hodne ceskych DJs a musim rict, ze toto je v CR standardni situace. DJ vam vse odkyve a pak dela uplne neco jineho a tvrdi vam, ze je prece blbost delat vse podle jiz dohodnutych pravidel. Otazka tedy zni, proc s tim prvotne souhlasil?

Odpovědět