tvoris hudbu-tracky techno,haus?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Dj Tesadela

tvoris hudbu-tracky techno,haus?

Příspěvek od Dj Tesadela »

kdo tvori hudbu a chtel by spolupracovat na tvorbe setu at mi sem hodi link na svuj konkretni track,kterej bych si mohl poslechnout,popr.ulozit a vypalit. rad bych do sveho(naseho) setu zakomponoval pasaz ze ktere pujde mraz po zadech neco jako soundreck k terminatorovy a jeste mi chyby totalni slapak,kde bych si predstavoval i nejake zvlastni zvuky,treba motorovou pilu atd :ugeek2: zn:lidi typu "Pola Bulvy" se zdrzi of topic komentaru.
2*aa flex 100,reloop rmx 30 blackfire,reloop rh 2350,skytec

R3sidento

Re: tvoris hudbu-tracky techno,haus?

Příspěvek od R3sidento »

tesadela píše:kdo tvori hudbu a chtel by spolupracovat na tvorbe setu at mi sem hodi link na svuj konkretni track,kterej bych si mohl poslechnout,popr.ulozit a vypalit. rad bych do sveho(naseho) setu zakomponoval pasaz ze ktere pujde mraz po zadech neco jako soundreck k terminatorovy a jeste mi chyby totalni slapak,kde bych si predstavoval i nejake zvlastni zvuky,treba motorovou pilu atd :ugeek2: zn:lidi typu "Pola Bulvy" se zdrzi of topic komentaru.
Si projeď Vlákno sety uživatelů a pokud ti něco padne do ucha tak daného člověka oslov,... ten tvůj systém mi příjde divně složitý. Každej má jinou představu o tom co je pro něj totalní šlapák a každýmu běhá mráz po zádech z něčeho jiného,...

lukoslaf

Příspěvek od lukoslaf »

mne napriklad beha mraz po chrbte z tohto setu ./viewtopic.php?f=10&t=7822
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300

Dj Tesadela

diktat,slapak....v technu a hausu to bude pro vsechny asi vesmes stejny a to same si myslim i o mrazive pasazi.-)ano,delam to trosku slozite a take jsem zkosel hledat mezi sety uzivatelu,ale jelikoz me (bez urazky)uz na prvni strane tak trestila hlava,tak na to abych to projel cele opravdu nemam.

R3sidento

Příspěvek od R3sidento »

lukoslaf píše:mne napriklad beha mraz po chrbte z tohto setu ./viewtopic.php?f=10&t=7822
Jo neježe z toho běhá mráz po zádech ale to se ti začnou kroutit i kabely k reprákům,...

Dj Tesadela

lukoslaf píše:mne napriklad beha mraz po chrbte z tohto setu
jestly se chces nekomu vysmivat,tak mi sem uz nepis.neber to zle,ale tohle fakt nemusim.

lukoslaf

Příspěvek od lukoslaf »

tak ja sa nevysmievam nikomu, kazdy dajako zacinal, ale toto bolo moc... najlepsi pohon pre cloveka je kritika, bud si ju niekto zobere, alebo nie :wink: sorry za offtopic ale nedalo mi to :lol:
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300

Dj Tesadela

ok.-)

piatro

Příspěvek od piatro »

veľmi nechápem o čom sa tu bavíte. :shock: chceš urobiť nejaký soundtrack s motorovou pílou,alebo ja som ešte prispatý? :lol: topic je o vlastnej tvorbe a vy tu píšete o setoch. Tesadela, poprosím podrobnejšie vysvetlenie.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

Dj Tesadela

to piatro:rad bych se pokusil o zhruba 2-3 hodinovy set,slozeny castecne i z tracku od zdejsich clenu.mam takouz jakouz predstavu o prubehu setu a rad bych do toho napasoval neco originalniho(terminatora zna kazdy.-) )a verim,ze se tady najde nekdo schopny neco takoveho vytvorit a ze se nejak domluvime...s tou motorovou pilou jsem si to predstavoval tak,ze by jela do rytmu k basum(neumim to odborne popsat-) ) buc buc buc a do toho by soucasne jelo vrn vrn vrn(motorova pila):-):-)nemusi to byt zrovna motorova pila,klidne to muze byt zvuk jineho stroje ktery se taky dostane rychle na max.vykon....proste to musi mit "stavu"

Dj Tesadela

takze uz mam prvni track(y) na pouziti....diky, to vybuzeni v 3min a 50sec je primo zenialni. ps. ty linky muzete hazet rovnou sem.....

Odpovědět