Tvorba flyeru

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
nikolasj

Tvorba flyeru

Příspěvek od nikolasj »

Zdravim dost by mě zajímalo jak je to s autorskýma právama ohledně obrázků jestli si můžu cokoliv stáhnout a trochu přetvořit abych to mohl použít do flyeru jedná se mi o tovrbu flyeru a ptám se protože bych chtěl začít je vytvářet ale nevím jestli můžu použít cokoliv co si stáhnu pač by se na to měly vztahovat autorská práva ne?ale zas pochybuji že lidi co dělaj flyery si veškerou grafiku vytváří sami tak by mě dost zajímalo jak to je?nebo jestli existujou free stránky kde jsou obrázky které se dají používat a jsou zdarma nebo jestli jsou stránky kde si lidé co potřebují nějaké obrázky třeba do flyeru atd je kupují nebo se to neřeší?diky za odpovědi

Azu

Re: Tvorba flyeru

Příspěvek od Azu »

Nemůžeš sosnout a použít cokoliv. Pro tento účelexistují různé fotobanky kde si obrázky nakoupíš v požadovaném rozlišení. Podle mně asi nejlepší fotobanka kde je pro tento účel flayerů rozmanitá nabídka obrázků je www.fotolia.com
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

nikolasj

Příspěvek od nikolasj »

[quote="Azu"]Nemůžeš sosnout a použít cokoliv. Pro tento účelexistují různé fotobanky kde si obrázky nakoupíš v požadovaném rozlišení. Podle mně asi nejlepší fotobanka kde je pro tento účel flayerů rozmanitá nabídka obrázků je http://www.fotolia.com[/quote]

diky za odpoved a nejsou nejaky podobny cesky stranky?hledal jsem ale nic moc jsem nenasel a v tech zahranicnich se prece jenom tolik nevyznam kdyz neumim dobre anglicky

Azu

Příspěvek od Azu »

To máš úplně jedno protože i na českých budeš muset hledat obrázky podle anglických názvů. Nesmíš hledat flayer, ale hledaj co přesně chceš za tématické obrázky (music, abstract, dj, ....)
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

amdman

Příspěvek od amdman »

Hraju na cokoli co mi přijde pod ruce...

Denon

Příspěvek od Denon »

Nahodou o necem free nevite?

djtola

Příspěvek od djtola »

Denon píše:Nahodou o necem free nevite?
google :D

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

deviantart.com
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

nikolasj

Příspěvek od nikolasj »

Paul Diamond píše:deviantart.com

tahle stranka je super ale je to v cajku kdyz si neco malo nataham a upravim ?by se nemelo asi resit ne

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

pokud vim, devianart je komplet free (nikdy jsem problem s pravy neměl, možná se mýlím)
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Paul Diamond

deviantart neni free... niektore obrazky si musis zaplatit ked ich chces mat v plnej velkosti... no pochybujem ze by niekto riesil ci si platil za background alebo nieco take cosi :)
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com

Denon

Příspěvek od Denon »

Nebojte ja nejsem lama a googloval jsem :wink: . Na Deviant Art jsem narazil, ale odradilo me tlacitko BUY :!: Takze podle toho co tu pisete, tak zaplatim pouze za obrazek ve velkem rozliseni, v malem je zadara? Moc sem to nestudoval, ale nikde u obrazku neni napsano co s nim mohu delat (tiskonout,upravovat...).

Paul Diamond

ano obrazok ako sample co je tam co ti aj zobrazi movedzme v 1280x800px je zadara normalne das ulozit ako... no keby ze das buy tha si mozes vybrat ine rozlisenia velke napr 4000x3000px ja nevem kolko :D proste nato tam sluzia potom ucty za ktore si platis podla toho kolko chces stahovat ked si dobre pamatam... a ci ti niekto nieco moze urobit? no uz za obrazky som nevidel zeby niekoho stihali :D nemas dovod sa bat podla mna ved to vsetko koluje po nete hore dole...
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com

2NiNe

Příspěvek od 2NiNe »

Paul Diamond píše:a ci ti niekto nieco moze urobit? no uz za obrazky som nevidel zeby niekoho stihali :D nemas dovod sa bat podla mna ved to vsetko koluje po nete hore dole...
sedi, uz jen sance ze ten flyer uvidi autor pouziteho brushe/artworku/cehokoliv je uplne pidipidipidimalinka :D

Odpovědět