TRAKTOR PRO 2

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
pruznyprkno

TRAKTOR PRO 2

Příspěvek od pruznyprkno » 19 čer 2012 12:12

Zdravim vsechny. Mel bych jednoduchy dotaz :) Vlastnim dj kontroler Reloop Mixage Interface Edition. Kompatibilita je nejlepsi s traktorem, to uz vim i z vlastni zkusenosti... Ted zkousim demo Traktoru PRO 2 (dodavany T. LE je preci jen dost basic) a nevim si rady s jednou veci. U PRO2 mi nereaguji efekty. Pri spusteni se nic nestane. Je jich tam podstatne vice nez u LE a ja nejake zakladni rad pouzivam. Nevite prosim nekdo, cim to muze byt??? Trakctor LE efetky bez problemu reaguji, ale u PRO2 nefunkcni.
Predem diky moc za odpoved.

R3sidento

Re: TRAKTOR PRO 2

Příspěvek od R3sidento » 19 čer 2012 12:52

pruznyprkno píše:Zdravim vsechny. Mel bych jednoduchy dotaz :) Vlastnim dj kontroler Reloop Mixage Interface Edition. Kompatibilita je nejlepsi s traktorem, to uz vim i z vlastni zkusenosti... Ted zkousim demo Traktoru PRO 2 (dodavany T. LE je preci jen dost basic) a nevim si rady s jednou veci. U PRO2 mi nereaguji efekty. Pri spusteni se nic nestane. Je jich tam podstatne vice nez u LE a ja nejake zakladni rad pouzivam. Nevite prosim nekdo, cim to muze byt??? Trakctor LE efetky bez problemu reaguji, ale u PRO2 nefunkcni.
Udělal sem polopatický polopatický obrázek

Kód: Vybrat vše

http://img13.imageshack.us/img13/4761/traktord.png
popis čísel na obrázku

1- Tady ti musí svítit žlutá kulička, jako ze je ten efekt aktivní
2- Tady si vybereš 1 nebo 2 podle toho který efekty chceš přiřadit na který Deck
3- A takhle nějak by to melo vypadat v nastavení :)

pruznyprkno

Příspěvek od pruznyprkno » 19 čer 2012 13:25

Díky moc! Jeste to vyzkousim. Ted jako ale uz nevim, jestli mam spatnou karmu nebo co:D Chvili jsem kontroler nepouzival a nejak mi asi pada driver nebo co. Nechce se mi to vubec pripojit. Chvili jsem ted stoural v nastaveni traktoru s pripojenym kontrolerem a najednou hopla, nereaguje. Nechapu. To je asi vec, se kterou mi neporadis (nevim, s cim jsi mel zkusenost).. ale zkusim to. Reloop Mixage IE na mac osx snow leopard. Driv funkcnost bez problemu. Ted mam nejaky problem s mappingem nebo co.. Pomooooc prosiim nekdo.
R3sidento píše:
pruznyprkno píše:Zdravim vsechny. Mel bych jednoduchy dotaz :) Vlastnim dj kontroler Reloop Mixage Interface Edition. Kompatibilita je nejlepsi s traktorem, to uz vim i z vlastni zkusenosti... Ted zkousim demo Traktoru PRO 2 (dodavany T. LE je preci jen dost basic) a nevim si rady s jednou veci. U PRO2 mi nereaguji efekty. Pri spusteni se nic nestane. Je jich tam podstatne vice nez u LE a ja nejake zakladni rad pouzivam. Nevite prosim nekdo, cim to muze byt??? Trakctor LE efetky bez problemu reaguji, ale u PRO2 nefunkcni.

popis čísel na obrázku

2- Tady si vybereš 1 nebo 2 podle toho který efekty chceš přiřadit na který Deck

pruznyprkno

Příspěvek od pruznyprkno » 19 čer 2012 13:30

Nemuze to snad byt kvuli tomu, ze mam ted naistalovany LE i PRO2.. Proste mi v audio device volba mixage zmizi. Na instalacnim cd je ASIO driver, ale v .exe.. Stejny ASIO pro mac na mixage IE se mi nedari moc sehnat. Ale nainstaloval jsem driver Jockey interface 2, ktery fungoval. Nejak to ale vypadava a nevim, co s tim:(

[quote="pruznyprkno"]Díky moc! Jeste to vyzkousim. Ted jako ale uz nevim, jestli mam spatnou karmu nebo co:D Chvili jsem kontroler nepouzival a nejak mi asi pada driver nebo co. Nechce se mi to vubec pripojit. Chvili jsem ted stoural v nastaveni traktoru s pripojenym kontrolerem a najednou hopla, nereaguje. Nechapu. To je asi vec, se kterou mi neporadis (nevim, s cim jsi mel zkusenost).. ale zkusim to. Reloop Mixage IE na mac osx snow leopard. Driv funkcnost bez problemu. Ted mam nejaky problem s mappingem nebo co.. Pomooooc prosiim nekdo.

pruznyprkno

Příspěvek od pruznyprkno » 21 čer 2012 20:23

R3sidento píše:

popis čísel na obrázku

Polopatický obrázek mi pomohl. Chybelo mi prirazeni efektu na mixu. Diky moc!

Odpovědět