Start s živou muzikou

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
zeNík

Start s živou muzikou

Příspěvek od zeNík »

Ahoj všem,
Jak již název napovídá chtěl bych začít s tvořenim hudby live.Zatim mam Reloop Terminal mixa a traktora a snažim se hrát dubstep.Přemejšlim že bych něco přikoupil a právě proto píšu.Zda koupit Ableton launchpad páč jak sem koukal tak se tam dá i nahrát něco a i do toho "mlátit jako do mpc" a připojit k tomu mého reloopa zda to jde(mapovat umim ale jde o to jestli to zvládá ableton a však nevim proč by neměl) nebo si koupit nějakýho levnějšího Akaie viz. Akai LPD8 (+reloop)a nebo přišetřit víc na Akai Mpc 32<.. (zase u tý vyšší řady akaiu nevim jestli to neni na začátek zbytečný nebo jestli to má zase tak něco supr navíc o proti těmto)
předem díky moc za odpovědi,zkušenosti a návrhy :)

R3sidento

Re: Start s živou muzikou

Příspěvek od R3sidento »

zeNík píše:Ahoj všem,
Jak již název napovídá chtěl bych začít s tvořenim hudby live.Zatim mam Reloop Terminal mixa a traktora a snažim se hrát dubstep.Přemejšlim že bych něco přikoupil a právě proto píšu.Zda koupit Ableton launchpad páč jak sem koukal tak se tam dá i nahrát něco a i do toho "mlátit jako do mpc" a připojit k tomu mého reloopa zda to jde(mapovat umim ale jde o to jestli to zvládá ableton a však nevim proč by neměl) nebo si koupit nějakýho levnějšího Akaie viz. Akai LPD8 (+reloop)a nebo přišetřit víc na Akai Mpc 32<.. (zase u tý vyšší řady akaiu nevim jestli to neni na začátek zbytečný nebo jestli to má zase tak něco supr navíc o proti těmto)
předem díky moc za odpovědi,zkušenosti a návrhy :)
Ahoj, za mě jedině tohle

Kód: Vybrat vše

http://www.audiotek.cz/product-33741-akai-apc-40
Má to i kolega a nemůže si to vynachválit,...

každopádně si ale poslechni ještě další názory :)

zeNík

Re: Start s živou muzikou

Příspěvek od zeNík »

Jako hračička je tohle určo krásná, ale už se to vychyluje z mojí finanční tísně:D já čim mín utratit za čim víc zábavy tim líp:Dale jinak díky za názor osobně sem na to taky koukal

ještě mě napadá Icon I-Pad Black s Icon I-Control s touhle dvojicí už by taky něco šlo si myslim a sem na krásnejch +- 2,5k

Odpovědět