soukromá party

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Flashman

soukromá party

Příspěvek od Flashman »

zdar borci....mam dotaz možna jsem lama ale mame pronajatou chatu na horach a ja tam beru svoji menší aparaturu ze ktere chci hrat,bude tam asi 40 lidi...nebude to typicka nějaka diskoteka....ale takova prostě party s hudbou.....muže na mě nějak osa když to bude soukroma akce na soukromym pozemku???nebo někdo jinej???nerad bych se zbytečně dostal do problému.díky
:oops: :oops: :oops: :oops:

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Nevím to jistě, ale podle mě a podle mého selského rozumu, ať je akce jakkoliv soukromá, třeba i na měsíci, tak an Tebe osa může :) Ty svině můžou všechno :D ...ale mezi námi děvčaty ... do hor se jim chtít nebude a navíc když je to soukromá akce tak o ní ví jen soukromí lidé a jejich známí ... nemáš nikde plakáty o pozvánky na netu tak po tobě osa nepude ... podle me 8)

voče

Příspěvek od voče »

nemas na to plakat ani nevybiras vstupny ne?tak se nemas ceho bat.
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

atlon

Příspěvek od atlon »

u nas je to takto:
Ako DJ hrám na rodinných oslavách, svadbách , pohreboch a pod., musím niečo platiť SOZA ?
Nie.
Čo je verejné podujatie?
Za verejné sa považuje akékoľvek podujatie, ktoré je prístupné verejnosti a ktorého účastníci nie sú spojení rodinnými, príbuzenskými vzťahmi. Medzi verejné podujatia patria napr. koncerty, diskotéky, plesy, módne prehliadky, krsty cédečiek, kníh, športové podujatia, firemné večierky, a pod. Z hľadiska autorského práva sú to teda všetky podujatia s hudbou, ktoré nie sú výlučne určené pre okruh rodiny, príbuzných a priateľov. Hudba predvádzaná na súkromných podujatiach - ako sú napr. svadby, oslavy narodenín a pod. sa za verejné podujatie nepovažuje a SOZA za ňu nevyberá autorské honoráre.
cize nemusis sa bat , aspon u nas na SVK nie :)

Flashman

Příspěvek od Flashman »

tak to je parada...protože znam jednoho debílka kterej tam prostě nebyl pozvanej....myslel si že tam bude hrat on,že zna lidi z osy a že to všechno zařídí,ale když mu řekli že ho tam nechtěj že jsem lepší a atd.....nebudu se tady chvalit že :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak se nas*al a ted mi tou osou vyhrožuje,tak jsem se chtěl raději ujistit

JB007

Příspěvek od JB007 »

co to mas za kamarady ?:!: doufam, ze jste tomu debilovi aspon rozbili repu :evil: , aby se mu tam rozsvitilo :D

CoSTo

Re:

Příspěvek od CoSTo »

atlon píše:u nas je to takto:
Ako DJ hrám na rodinných oslavách, svadbách , pohreboch a pod., musím niečo platiť SOZA ?
Nie.
Čo je verejné podujatie?
Za verejné sa považuje akékoľvek podujatie, ktoré je prístupné verejnosti a ktorého účastníci nie sú spojení rodinnými, príbuzenskými vzťahmi. Medzi verejné podujatia patria napr. koncerty, diskotéky, plesy, módne prehliadky, krsty cédečiek, kníh, športové podujatia, firemné večierky, a pod. Z hľadiska autorského práva sú to teda všetky podujatia s hudbou, ktoré nie sú výlučne určené pre okruh rodiny, príbuzných a priateľov. Hudba predvádzaná na súkromných podujatiach - ako sú napr. svadby, oslavy narodenín a pod. sa za verejné podujatie nepovažuje a SOZA za ňu nevyberá autorské honoráre.
cize nemusis sa bat , aspon u nas na SVK nie :)
U NAS SA TOTIZ VESELO HRA Z NELEGALNYCH NOSICOV AJ NA DISKOTEKACH ............ VSAK ??????
__www.costodj.wbl.sk__

atlon

Re: soukromá party

Příspěvek od atlon »

otazka nebola polozena o CD ale o tom ci OSA (SOZA) na neho nejako moze :wink: a tie cd, bohuzail je to tak ale co s tym narobime? jedine kontrolovat a kontrolovat ale to sa neda vzdy a vsade a hlavne naraz. a bohuzial, vacsinou pokutuju tych co maju len par napalovanych cd (rozumej 2-max3 ) lebo NA SLOVENSKU JE TO TAK :-( :( takze asi tolko

Odpovědět