První hraní

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
microgenius

První hraní

Příspěvek od microgenius »

Tak mě napadlo jaké bylo vaše první hraní?
Byla nervozita ,nějakej prolém atd a jak jste dopadli ,podarila se akce nebo naopak ?
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

momosk

Re: První hraní

Příspěvek od momosk »

na moje prvé hranie som sa nepripravoval nejako, mal som to pravdu povediac na háku, bral som to ako možnosť uliať sa zo školy :mrgreen:
HP 550, Digital Jockey 2
soundcloud.com/momo-sk
facebook.com/djmomosk

eXilim

Příspěvek od eXilim »

já měl v žíle 2%o takže sem to nějak nehrotil, a byla to povedená akce :)))

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Na mojí první akci přijelo o půlnoci 6 aut státní Policie a hraní se muselo ukončit. :lol: Borci z vesnice se začali prát a házet po sobě půllitry. :-) Psal se rok tušim 2004. Nedá mi to a musim na tohle téma napsat citát: "Zlatý časy, kdy to ještě stálo za ho*no." :-D
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

byvali to divoke casy..zaclo nove milenium, cd vypalovacky nebyly uz nedostupnym zbozim a pocitace uz mely bezne 10gb harddisky..
domluvili sme se s kamosem,vypalili nejake cdcka, nalozili do kufru favoritu dalsiho kamarada 2 stolni pocitace a vyrazili hrat..
na to, ze na akci prislo cca 50lidi. ticho sme do repra pustili asi 6x za vecer a provozak odmital zaplatit domluvenou sumu nacoz sme nezaplatili utratu na baru..tak na to docela rad vzpominam..hrat diskoteku z winampu se mi asi nepodari :-D
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

eXilim

Příspěvek od eXilim »

hoolifan píše:byvali to divoke casy..zaclo nove milenium, cd vypalovacky nebyly uz nedostupnym zbozim a pocitace uz mely bezne 10gb harddisky..
domluvili sme se s kamosem,vypalili nejake cdcka, nalozili do kufru favoritu dalsiho kamarada 2 stolni pocitace a vyrazili hrat..
na to, ze na akci prislo cca 50lidi. ticho sme do repra pustili asi 6x za vecer a provozak odmital zaplatit domluvenou sumu nacoz sme nezaplatili utratu na baru..tak na to docela rad vzpominam..hrat diskoteku z winampu se mi asi nepodari :-D

Jo mě maj taky místní chlupatý rádi. Byla akce (Zrovna moje narozeniny :-X) Kdy se tam 3x objevila samitka a 4x policajti z toho 2 epileptický záchvaty a pak dvě rvačky :D

Danken

Příspěvek od Danken »

První akce byla neskutečná haluz po pár měsících osahaní a občasného srovnání beatu jsem se odhodlal a šel do toho sbalil svoje cds a jel do klubu, akce kde jsem hostoval a docela mazec. Nakonec to šlo ale jak jsem byl nervózní tak jsem nevolil moc dobrej výběr tracků ve výsledků i když se lidi bavili jsem z toho neměl moc dobrej pocit :lol: A nakonec jsem končil před klubem na Casu a čekal až mě tatík odveze a jak tak sedim tak tam ke mě přilítne hrstka puberťáků a prej hej ty jsi hrál teď v klubu dobrý :lol: :lol: :lol: no a já ani ne :lol: :lol: moc zajímavá akce postupně s akcema se to zlepšovalo :) . Napsat to všechno bylo by to na román, ale tak to má asi každej :D

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

eXilim píše:...Kdy se tam 3x objevila samitka a 4x policajti z toho 2 epileptický záchvaty a pak dvě rvačky :D
Ano, to byla moooc krásná akce :D :D Dodnes máme krizový song pro stroboskop, že? :?
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

...tuším, že i jedna z mých prvních, ja uz si to nepamatuju... Kazdopadne moje prvni opravdova akce byla az o trochu pozdeji, na trochu jinem miste, za příjemějších podmínek a za zvuku méně diska :D
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Azu

Příspěvek od Azu »

Přijel sem jako běžný návštěvník na diskotéku kde hráli kámoši. Sedím, kecáme pijeme, pijeme, pijeme, odpadl první dj, pijeme, pijeme, pijeme a než stačil odpadnout také, tak mně jen řekl hraj :mrgreen: asi v domnění, že tomu také rozumím což usoudili na základě toho že sem doma vlastnil více CD než oni ale už netušili že já je mam jen pro sebe na doma na poslech a tu jejich techniku neumím vůbec ovládat. Takže asi po 7 minutách sem to vše v rychlosti ošahal, zjistil jak se to asi ovládá a už to bylo. Pak každý další víkend sem byl před to opět vhozen když si potřebovali odskočit s děvčaty a podobně a už se to se mnou táhlo ...
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Lemon

Příspěvek od Lemon »

Tak taky přihodím svou první veřejnou produkci.
Bylo to v jedné nejmenované hospůdce pod Lib.nemocnicí, tak měsíc trvalo překecání majitele, než nás tam pustil. Bylo domluveno stálé hraní o výkendech, přes týden musela být veškerá aparatůra sklizena do prvního patra, ať byl ráno člověk v jakémkoliv stavu, na stropě pouze zůstaly efekty (tuším jednořadé a dvouřadé derby, vyrobený stroboskop a koule s boďáky, byl rok 1996 :) a scaner stál tak od 200tis. ). Vše se v pátek postavilo na dva stoly včetně beden a hrálo se.
Naprosto první akce byla nacpána spoustou kamarádů a kamarádek, zvrhlo se to tuším v docela slušnou chlastačku (v podstatě až do konce pokaždé), majitel byl spokojenej, ale vydrželo to jen asi měsíc, okolí se zdála hudba příliš nahlas.

microgenius

Příspěvek od microgenius »

mate fajne historky to me poradne hrani ceka teprve (kdyz to pujd dobre tak 1.kvetna)takze se pripravuju na nejhorsi podle toho co ctu :lol: :lol: :lol: ale ne, nejake to pousteni uz mam zasebou pred lidma ale to byli jen takove oslavi takze to nepovazuju za hrani ale za brigadu :D:D:D :lol: :lol: :lol: piste dal je to fajne pocteni
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

premek_k

Příspěvek od premek_k »

Přesně, jak píše AZU, u mě to bylo stejné, ale na "openair" - nějaké radovánky. Ostuda byla jen když přišel pořadatel, abych něco nahlásil do mikrofonu... :? Bylo mi 16, v roce 1994.

A i když to tenkrát byla vyjímečná akce pod záštitou jedné - tenkrát velmi známe a populární diskotéky, tak od té doby jsem pak jezdil "pod jejich logem" na takovéto venkovní obecní party. Celý aparát vlezl do trabanta combi úplně na knap... (Kolikrát mě honili policajti po akci - neměl jsem tenkrát ještě papíry... Jenže tenkrát to spravilo kilečko do kapsy... :D ) Nakonec jsem se dostal až na tu samotnou diskotéku...

Po nějakém čase to skončilo, nějakou dobu se nic nedělo a pak jsem se realizoval v jednom malém baru na benzínce. A když to majitel chtěl zabalit a já byl smutný, že není kde hrát, tak na mě hodil celý ten bar a já měl v 17-ti svůj "vlastní" bar, kde jsem hrával do doby, než jsem totálně finančně zkrachoval :D Ale stálo to za to....

Jó, to byla doba.... Hrálo se ze dvou stolních CD a gemini pultu a skladby jsem měl tak naposlouchané, že jsem k mixu nepotřeboval žádný pitch, prostě se mixovalo podle pocitu a bylo to ok. Samozřejmě v rámci možností ...

acryo

Příspěvek od acryo »

Zdravim...
od 6te tridy na me padl ukol djje, co sme jezdili se tridou po vyletech.. spis teda sem poustel pres nejakou mistni hifi :) . V 9te sem pak udelal i celoskolni ukoncovaci disku(to uz pres pc a pucenou aparaturu). Pak sem zkusil 2-3 akce(ne jenom hrat, ale celkove zarizovat), ale jelikoz se moc extra nevyvedli (neprislo dost lidi, takze slo dost penez z me kapsi na pronajmi) tak sel djjing k ledu. Ubehlo par let..a asi tak pred 3ma mesicama sem si tak ze srandy instalil traktora..a po 7mi letech zase poradam akci. Tak mi v patek drzte palce, hodim sem pak videa a fotky. Dj Featherwin :)

stopo

Příspěvek od stopo »

no prva akcia ani neviem kde som presne zacal ci to bolo este ked som mal 5 rokov ked som chodil s rodicmi na polovnicku zabavu a tam som stale stal a pozeral alebo ked ma kamarat s ktorym som sa zoznamil na bratrancovej svadbe zobral na tanecnu zabavu a ked bola zabava v najepsom povedal mi hraj ja idem na parket :D tak som hral s technikou nebol problem (pioneer cdj 200 a djm 600) akurat ze to nebolo ani moc hranie lebo viac som pozeral do cd-ciek ako som bol za pultom. hitovky som poznal ale na ktorom cd to je?? to uz bolo o niecom inom :D a to som ani techniku nikdy nedrzal v ruke a hral som ziadny problem

potom som kontaktoval par firiem a agentur ktore sa zaoberaju DJ-mi a nakoniec ma zobrala jedna firma a nakoniec som zistil ze viem o hrani viac ako oni. ma skoro porazilo ked som uvidel ze 7000W aparaturu a svetla s dymostrojom s vykonom 3000W zapojili na jednu zasuvku 220V :D

to bol moj daky zaciatok a teraz sa to uz dobre rozbehlo hral som vsetky druhy akcii az na daku klubovu disko :( tam sa chystam v najblizsich dnoch a mam nervy na zrutenie

Odpovědět