Produkce hudby

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
djdcn

Produkce hudby

Příspěvek od djdcn »

Produkce hudby co si o ní myslíte ?? (Prosím produkce své originální hudby!!! né to že někdo něco mixne a SETne.)

Kubík

Re: Produkce hudby

Příspěvek od Kubík »

přízpěvek, kterej by víc číšel demencí uživatele se snad na tomhle fóru nenajde ( kromě mě :> ). tohle je über píčovina ...

VIktor

Příspěvek od VIktor »

Produkce je dost v pohodě. Myslím že když je dobrá tak ji mám rád. Úplně nejlepší s je česnekem nebo cibulí. Ovšem co jsem četl tak mnozí dávají přednost čerstvé zelenině či ovoci. Co si o ní myslíš ty? Máš taky svoji produkci? Já vlastním celý produkční set.

O čem že je vůbec ten topic?

djdcn

Příspěvek od djdcn »

No tak já nějakou tu hudbu taky dělám a myslím si, že je lepší udělat si svojí originální hudbu je to vizitka DeeJeye vim Disckjokeyové ty jsou rádi, že si odehrajou večer(nic proti nemám taky hraju v clubech) ale je lepší být známější svou produkcí, než clubovým hraním. Jako vzor jsem si vzal Davida Guettu... a DJ Tiesta=zakladatele stylu Trance. V současný době se snažím i v clubech hrát na Klávesy lidi řikali že tohle skoro nikdo nedělá, já všechny ploužáky co hraju odjedu na klávesy.

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE »

djdcn píše: Jako vzor jsem si vzal Davida Guettu... a DJ Tiesta=zakladatele stylu Trance.
????

ale co, gratuluju :confused2: :confused2: :confused2:
2x 1200MK5, RANE-TTM57SL ,Vestax QFO, MPD24, MPC500 atd..

ToLa

Příspěvek od ToLa »

To je čurák :mrgreen:

VIktor

Příspěvek od VIktor »

Já ploužáky hraju na klavír. A když je v songu nějaký synťák tak ho hned utnu a dohraju na kytaru. Taky gratuluju že asi jako jedinej z fóra jsi byl schopnej odpovědět na moji reakci :)

Kubík

Příspěvek od Kubík »

Ale tak to od nás není moc pěkný :>. Zkus se nám nejdřív představit tady -> ./viewforum.php?f=35 ať víme, s kým máme tu čest a pak si zkus nejdřív pročíst fórum, než budeš vznášet takovéto ... "dotazy" :>.

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

Běžně se moc nesměju... ale tohle... xD
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

RickySho

Příspěvek od RickySho »

no tak topic a prvni dotaz vyznely opravdu jak s IQ 4,5 ale nakonec se topic nastesti rozvinul k normalni diskuzi (snad). teda ja to aspon tak pochopil, jako ze do jaky miry se dnes muze DJ prosadit bez produkce.

ja rikam, muze, ale rozhodne ne na nejaky nejvyssi levely, to dnes uz ani omylem.

a za dalsi nechapu co ma kazdej furt proti Guettovi, setkavam se s tim casto na DJ forech, okej treba Tiesto uznavam ze zacal s klasickym trancem a dnes dela neco mezi popem a zbytkama trancu coz mohlo skalni fanousky dost vyvest z miry. ale guetta si jede to svy uz od zacatku, vzdycky delal hudbu ne odlisnou od ty co ted a jesli nekdo rika ze guetta je sh*t tak by se mel hodne rychle probrat protoze tak uspesnyho cloveka s tim co dokazal byste hledali tezko (bavime se furt v ramci hudby co tu poslouchame) - z lokalniho DJe v prumernejch parizskejch klubech to dotah na nekoho kdo dnes vyhrava Grammy a spolupracuje s jmenama jako Madonna...
ja hraju house od tech nejneznamejsich underground producentu az po lidi jako guetta a vybiram si jen podle toho jak se mi ta hudba libi, a je mi jedno ze nejakej track z myho setu na me huci z radia 20krat denne. ale to sem zas odbocil :mrgreen:

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

no, pokud mame zacit konstruktivni diskusi, tak podle me bez produkce je to DJ a s produkcí už nejen to. Pokud jste schopni opravdu dobré produkce, nevidím v tom problem.

OT: proti Guettovi nic nemam, spis me rozesmal ten Tiesto...
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

mrichvalsky

Příspěvek od mrichvalsky »

Tiesto uz nieje co bol. A ta vec co ma s Nelly Furtado to sa neda ani pocuvat. Guetta jen v tejto dobe jeden z najvytazenejsich dj a producentov. A musi byt jednoducho dobry a kvalitny, ked bude produkovat nove albumy Madonny alebo Akona.

Je pravda ze DJ ktory nerobi produkciu moze byt znami podla mna max. lokalne, no ak chce prezazit musi aj nieco produkovat.

Odpovědět