používáte smyčky?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
dj-johny4

používáte smyčky?

Příspěvek od dj-johny4 »

využíváte často smyčky při mixu? A jestli jo, tak si děláte vlastní smyčky a nebo využíváte tlačítka (na některých playerech a na softwarech), kde už sou předvolený smyčky na počet beatů 1/4, 1/2, 2, 4, 18, 16, 32 ?

já využívám smyčky dcl často :oops: nejčastějc na 4 nebo 8beatů. Protože rád nechávám hrát třeba 2až 3minuty dva tracky současně, že prostě když je ten jeden track třeba v polovině, tak už tam postupně přidávám beaty z druhej skladby...

heerer

Re: používáte smyčky?

Příspěvek od heerer »

jj, cas od casu taky zasmyckuju :lol: , ale kdybych umel hrat ze tri tak pak bych to tam mel hodne casto. Ze dvou je to takove monotoni....

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

ja smyčkuju taky často.. nejčastěj 4 a 8beatů ale někdy taky jen 2.. to je podle situace..ale hodně mě baví pohrát si se smyčkovanou částí třeba použitím nějakého efektu.. třeba si taky stáhnu beat z prvního songu a přidám tam víc beatu z druhé zasmyčkované věci..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Rancidtekk

Příspěvek od Rancidtekk »

také loopuji... nebojim se ani na 1 beat, protože mi právě ta monotónnost vyhovuje. taky rád hraju minimálně 2 minuty dva tracky dohromady a líp se potom ty beaty krotí. každý má svůj styl a o tom si myslím, že to je. :D
...:::fuck the beats into your head:::...

EVO

Příspěvek od EVO »

já smyčky moc nevyužívám, ale jinak rozhodně nic proti, jen pozor na monotónnost, např. 4 mi přijde docela málo, spíš těch 8..

Odpovědět