Pořádání Electro Housové noci

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
CrissC

Pořádání Electro Housové noci

Příspěvek od CrissC »

Aneb má to u náš v Čr (hlavně v praze), vůbec smysl? Clubů, kde se hraje čistě house (ne jen komerce) a lidi sou s tím spokojeni je žalostně málo... Což mě trochu mrzí...

Ale k pointě. Po tom co sem viděl tohle (http://www.youtube.com/watch?v=vqHwnTUF7pA), sem se rozhodl, že v Praze se musí uskutečnit něco obdobného. Chtěl bych tu doopravdy udělat nějakou obdobnou párty v hlavně Electru, Dirty electru atp... (mimochodem kdo by se přidal?), ale zajmá mě na to názor zkušenějších, jak si myslíte, že by se to mohlo chytnout (pokud by se povedlo)?

ToLa

Re: Pořádání Electro Housové noci

Příspěvek od ToLa »

Já teda nevim, ale mam dojem že electrohouse night je v 50% diskoték každý víkend :mrgreen:

Jinak co se týká úspěšnosti... Tak Pokud to nebude v praze zaštítěno nějakou řitní star a dobrým klubem, tak to nebude mít moc úspěch. Teda pokud se bavíme o nějakých 500 a více lidech... 100 lidí snad musí přitahnout i hra na ešusy :-D
Naposledy upravil(a) ToLa dne 04 kvě 2010 22:23, celkem upraveno 1 x.

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

xD...
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

sabotaz

Příspěvek od sabotaz »

Kazda sranda neco stoji. Kolik na to mas penez? Pokud to bude vypadat, ze to ma smysl, tak ti s tim pomuzeme. Ikdyz toluv prispevek ma take neco do sebe.
Tech-Minimal SABOTAZ - 25.12.2010,klub 15 minut, Olomouc

sukinho

Příspěvek od sukinho »

otázka je co si pod pojmem electro house/dirty electro představuješ, pokud Davida Guettu, kterýho sem slyšel xkrát v tvym setu, defakto celej set byl víceméně komerce s prominutim, tak stím můžeš jít prakticky do každýho podniku u nás (jak řekl tola už to tu vlastně je), pokud opravdu něco méně komerčního jako Boys Noize, Wolfganga Gartnera, atd. tak by to opravdu chtělo zaštítění bud dobrým klubem, známým DJem nebo nějakou agenturou jako např. unitedmusic, což mi příde pro někoho bez jména jako nereálnej úkol, každopádně držim palce :)

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Nejjednoduší je dělat diskošky... Návštěvníci vědí co očekávat a já vim kolik jich očkávat. Spokojenost na obou stranách... :mrgreen:

CrissC

Příspěvek od CrissC »

@Sukiniho - Jo dobře, ten set co sem dělal, to byl pravda komerční shit, na to už z vysoka seru! Dával sem odkaz na video, tak něco podobnýho ;-). Bylo by Super bejt zaštítěnej nějakou agenturou, ale to člověk nemůže chtít hned na začátku, ani ten moc dobrej klub, protože pak se to Pose**** a můžu jít akorát tak do pr****.

@ToLa - jo to je pravda, ale furt ti tam někdo chodí a sere ti, že chce RnB a Kabáty, myslim to prostě exkluzivně Electro House etc.... Bavíme se o prvopočátku, takže tak max. 200 - 300 lidí ;-).

@Sabotaz - Jo to je pravda bohužel, že každá sranda něco stojí. Hlavně zatim je to jen takovej výmysl, předběžně si řikám, že by se to mohlo uskutečnit někdy červenec - září. Ale díky za nabídku ;-).

crewy

Příspěvek od crewy »

ty jo já ti nevím, já už pořádal nějaké akce v určitém duchu,zařizování kotel a času(tedy i penez a ty akce jsme měli prodělečné až na jednu kde jsme vydělali ale v konečném součtu vždy minus) reklamu jsme docela měli po okrese. k takové akci tuto muziku já můžu a pokud práce dovolí tak bych tam aj zajel, jak se tu psalo čím méne známější tím musíš mět kvalitnější podporu, tak hodně štestí

btw:na videu některé slečny nejsou špatné :D

CCarlos

Příspěvek od CCarlos »

Když jsme s kamarádem provozovali svůj "klub" tak byly nejvíc výdělečný akce bud diskotéky a nebo rockotéky. Myslel jsem že mi upadnou ruce když sem to tam musel pouštět, ale finance byly přednější. Každý pokus o párty se specifickým stylem muziky (technopárty, houseparty atd) byly finančně ztrátové. Lidi sice přišli, ale přišlo jich podstatně mín a navíc tržba na barech, která pro nás byla nejdůležitější byla nesrovnatelně nižší... Z toho sem pro sebe usoudil, že sme asi moc zaostalej národ co se muziky týče. Ve větším městě to bude ale možná trošku jiný. Každopádně taky držim palce, ale s úspěchem bych raději nepočítal :roll:

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Pokud to myslíš opravdu vážně, šel bych do toho s tebou. Sám jsem velkej fanda dirty electro housu, viz.:

http://web.djfelixus.cz/discography/tra ... _The_Grave

Bohužel jediný co můžu nabídnout je sebe jako DJe a záštitu projektem (doposud spícího) FREEDJ.CZ, aby to vyzařovalo dobré světlo. Neznám se s žádným provozovatelem klubu v Praze a tak by to chtělo někoho dalšího sehnat, kdo by zařídil promo a další věci. Je to ale běh na dlouhou trať... Jinak electro house je hlavně v Praze i mimo ní dost oblíbenej. Realizace takový akce je ale dost složitá.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

CrissC

Příspěvek od CrissC »

@CCarlos asi jsme moc zaostalej národ bohužel, ale snad se aspoň nějaký fanoušci těhlech stylů najdou a dokážou pokrýt náklady :-)

@Felixus - Doufal sem, že napíšeš něco podobnýho a sám se ti chtěl nabídnout jestli nechceš hrát nebo spolupracovat :-) (jinak out of the grave je super set ;-) a poslouchám ho furt :-D)

Danken

Příspěvek od Danken »

Já bych byl taky pro za poslední dobu jsem se opravdu přesunul k electro housu a navíc se u nás jednou do měsíce takováto akce děje.. Jde o akci čistě nekomerčních stylů ale jedna noc a jsou tam všechny styl tj. House, DnB,Schranz, Techno, Trance ... žádná komerce lidí chodí míň jak na klasické piškotéky ale tak to je dané a hlavně se pobavíme :) asi by to možná spravila větší reklama :D

Já osobně bych do toho teda šel ale v Praze to bude hodně náročné :?

CrissC

Příspěvek od CrissC »

NO náročnější bude podle mě sehnat vhodný club... Ale s nad s lidma to nebude tak strašný a když se udělá větší promo, tak snad přijde na začátku něco okolo 200 lidí.

Jinak kdo by se chtěl teda přidat, udělejte nějakej set ;-) a pak pošlete v PM odkaz nebo na maila ;-) a pokud se nějak sejdeme, tak bych o tom začal uvažovat vážně :-).

iceSee

Příspěvek od iceSee »

Danken píše:Jde o akci čistě nekomerčních stylů ale jedna noc a jsou tam všechny styl tj. House, DnB,Schranz, Techno, Trance ... žádná komerce lidí chodí míň jak na klasické piškotéky ale tak to je dané a hlavně se pobavíme :) asi by to možná spravila větší reklama :D
to je jasny, ze lidi prijde min, protoze ten, kdo by prisel na dnb nebude poslouchat trance, ten kdo by prisel na house nebude poslouchat schranz a tak dokola. Kdyz delat multizanrovou akci, tak s nejakym vyvojem typu house - trance nebo tvrdsi trance a techno, ale dat na jednu akci vsechny styly jak pises, ja bych taky neprisel.
soundcloud.com/stanleydevito

momosk

Příspěvek od momosk »

osobne by som sa taktiež pridal, ale bývam na Slovensku, to je ten problémik :)
HP 550, Digital Jockey 2
soundcloud.com/momo-sk
facebook.com/djmomosk

Odpovědět