Podle čeho vybíráte tracky do setu?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Xakroo

Podle čeho vybíráte tracky do setu?

Příspěvek od Xakroo »

Hoj, zajímalo by mě podle čeho vybíráte tracky do setu.
Co je pro vás nejdůležitější? Stejná rychlost, stejný typ bubnů, tónina, nálada... atd

Azu

Re: Podle čeho vybíráte tracky do setu?

Příspěvek od Azu »

Vzhledem k tomu, že nehraju na sety, ale hraju prostě celý večer pro lidi, tak songy vybírám v podstatě pár minut před tím než je pustim podle toho jak to zrovna na parketu šlape, takže docela náhodně podle záblezku nápadu v hlavě aby to pěkně šlapalo dál a lidi se bavili. Když je nejhůř a nic mně nenapadá, tak zvolim něco ve stejné tónině s podobným BPM.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Paul Diamond

Příspěvek od Paul Diamond »

noooooo ja ked si robim playlist tak proste mam v hlave nejaku vlnu vies a proste si pustam song za songom a si to v hlave predstavujem ako by to vyzeralo na akcii ako by nato reagovali ludia proste taky feeling a nesom pri tom skureny ako fakt normalka :D ako to asi zapadnes do seba snazim sa aby ten set mal dej aby to nebolo len tak nahodne nahadzane ale aby to fakt bolo plynule ked uz makam na poradi tak to fakt uz co sa s cim hodi a snazim sa to rozpeckovat najviac na stred setu a ku koncu ukludnit ale hlavne no hovorim neviem ako to moc povedat ale aby ten cely set mal proste dej to sa hlavne snazim v svojich mixoch
sdjs.sk
sdjs.podomatic.com
myspace.com/pauldiamondsk

Junqueira

Příspěvek od Junqueira »

jsem na tom presne stejne jako Azu......hraje se samozrejme pro lidi a prijit tam a myslet si ze vsichni padnou na prdel, kdyz tam nekdo zahraje secvicenej set je hloupost.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Já jsem na tom tak, že víceméně hraju to, co uznám za vhodné s tím, že to přizpůsobuju vzhledem k aktuální náladě na parketu. Nejsem příliš zastánce písní na přání, hraji většinou v klubech a odmítám být jenom jukebox a na druhou stranu si zase nesestavuji předem playlist. Tak jako tak - stejně většinou ten playlist nevyjde uplně stejně jak si ho člověk připraví. A jak už tu bylo řečeno - DJ je tam pro lidi a ne jen pro sebe, snažím se tedy dělat kompromis mezi mnou a lidmi. :-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

apin

Příspěvek od apin »

já to beru tak, že vždycky vyházím z tašky desky, co jsem hrál minulý víkend a nasypu tam něco, co jsem už dlouho nehrál. Nebo vím, že máme stejné desky s djem, co tam bude hrát taky, tak se podle toho zařídím, abysme nehráli stejné věci za jeden večer...
Vždycky mi z toho vyjde takovej obrovskej štus desek, ale pak si řeknu, kdo se stím má tahat a stejně budu hrát jenom hodinu a půl, tak to zredukuju na cca 20 placek a jde se :)

Posloupnost je různá, ale snažím se střídat a prolínat různé styly, protože vím, že když hraju něco, na co lidi pařej, tak to neznamená, že se to líbí všem a rád experimentuju a střídám styly, takže se snažím aby si každý vybral...
lightnite.cz

Odpovědět