Nejlepsi DJ (mixator) na svete?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Fido

Příspěvek od Fido »

Mládě? Je mi 19 a fakt netuším, co je na tom špatného, že se mi líbí styl jak hraje Lucca, Míša Salačová a Jerry...slyšel sem na živo třeba již zmiňovaného DJe Murphyho a nehraje špatně, ale na mě je to už moc tvrdý. Mám radši melodický techno, techtrance a trance...Jerry a Míša jsou spíš na schranz, ale na to mi ještě nevadí...Míša hraje spíš melodičtější hudbu s trochou elektra a na Jerrym se mi líbí ten zápal pro věc...navíc nehraje úplný tvrďárny.
Můj názor...130 BPM je na poslouchání, 140 na tancování a nad 150 je to na vymytí mozku...PEACE! 8)

voče

Příspěvek od voče »

cajk,ja jen,ze si pletes jabka s hruskama a posuzujes to,ze ji to slysi..jesli to byl joke,tak sorac,nepochopil sem.. :wink: taky !PEACE!jo nad 150 to zas na vymyti mozku neni..co takovej junglik? :P

voče

Příspěvek od voče »

kurna slusi,ne slysi..

Fido

Příspěvek od Fido »

Ano byl to joke s tim že jí to za mixem sluší, ale jsou to krásný holky o tom není pochyb, ale že se mi líbí jak ty holky hrajou, s tim sem si srandu nedělal...
Jungl? neee s tim na mě radši nechoď... :lol:

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

Lucca je něco jako tiesto nebo Paul van Dyk...Od ni se mi libi asi jen dve skladby, jinak ani jedna.. :!: :!:
Music is my destiny!

Luis

Příspěvek od Luis »

dj_camil píše:Lucca je něco jako tiesto nebo Paul van Dyk...

ty bys potreboval hodiny hudebni teorie :shock: :shock: :shock:
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

promin, napsal jsem to blbě, myslel jsem to to tak, že ani jeden z nich neni pravym mixatorem, mají to všechno nachystané a tak..Nemyslel jsem to tak, jak jsi to pochopil. :lol:
Music is my destiny!

Ramon Dickerson

Příspěvek od Ramon Dickerson »

Já nevim, to je strašně těžko říct. Já to tak trochu nemám rád říkat o někom že je lepší než někdo druhej, to je přece záležitost mainstreamu, dělat hitparády všeho co vás napadne a předhánět se.... Ale mí oblíbenci jsou např. Philipp Blacha, nebo Joe Joe Bailey

Dancenited

Příspěvek od Dancenited »

Moji oblíbenci jsou DJ Klubbingman, Racco a Bass.T... a podobný hardtrance producenti :D :D
Hands-up!

Fido

Příspěvek od Fido »

Jak se říká...Sto lidí, sto chutí! 8)

Buchy

Příspěvek od Buchy »

Zatim jsem jich moc nepoznal ale z tech co už jo mě nejvíc dostal Dj Quintinn ... jestli někdo zná :D NEchtěl se mi psát Armin no ... :lol:

Odpovědět