najlacnejsi cesko-slovensky online shop s doskami

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
poharik

najlacnejsi cesko-slovensky online shop s doskami

Příspěvek od poharik »

nechcem nic propagovat, ale kde vy nakupujete dosky, z akeho obchodu vramci cesko-slovenska, kupujete dosky aj cez ebay ?
Mozte sem zaradit i obchody s DJ tech. kt. su podla as najlacnejsie.

díky :)
Vestax VCI-100, AKAI LPK 25, Sennheiser HD215, Lenovo x61

fifo

Re: najlacnejsi cesko-slovensky online shop s doskami

Příspěvek od fifo »

Cosi som kupil v notape (http://www.notape.net). Ked to, ale nemaju na sklade tak to sa clovek nacaka :? Radsej objednavam z ameriky alebo z inych shopov mimo ceska a slovenska.
2xStanton T.120
2xShure M44-7
Stanton SA 5--Innofader

wizz

Příspěvek od wizz »

fifo píše:Cosi som kupil v notape (http://www.notape.net). Ked to, ale nemaju na sklade tak to sa clovek nacaka :? Radsej objednavam z ameriky alebo z inych shopov mimo ceska a slovenska.
tak porad tie mimo ceskoslovenske shopy ;) aj mna by to zaujimalo,

inac ja notape.net a djshop.sk a chcem vyskusat juno.co.uk.
inac notape ma vyborne ceny, aj ked mozno mensi vyber a nedaju sa tam pocuvat tracky, djshop je drahsi, no maju dobry vyber. Co sa tyka cakania, tak ak nieco nemaju na sklade, tak je to u oboch asi rovnake. Na niektore dosky z djshopu uz cakam aj 4 mesiace, ale tusim to funguje tak ze si to musi objednat urcite mnozstvo zaujemcov aby sa to oplatilo narypat..

fifo

Příspěvek od fifo »

No kedze sa zaujimam o hip-hop a scratching tak nakupujem na http://www.fatbeats.com. Americky shop. Super vyber, dobre ceny.
Pozeral som aj na ten djshop.sk, ale tie ceny sa mi zdaju malicko prehnane.
2xStanton T.120
2xShure M44-7
Stanton SA 5--Innofader

Martttin

Příspěvek od Martttin »

no ja co vim tak notape tam sa fakt niekedy caka fajne dlho...ale zasa maju dost nizke ceny...a v djshope.sk tam mi kamos hovori lze je to s dobou cakania omnoho lepsie ako v notape takze nevim, olko co mi povedal on ze hoci je to troska drahsie urcite je to rychljsie...

poharik

Příspěvek od poharik »

hmm z notape som si chcel objednat tc dosky, no pise tam ze expand do 10 dni tak neviem co je na tom pravdy, ale cakat na to sa mi zas neviem kolko nad limit nechce :-/

a co sa tyka djobchod.sk neviem ci aj vam ale, ked si kliknem na dosky podla nejakeho stylu vytriedene .. ukazuje mi cenu napr. 130 sk - kliknem na viac info a uz to nieje 130 ale 330, tak teraz neviem čomu mam veriť :)

fifo

Příspěvek od fifo »

Tej expedici do 10 dni netreba prikladat velky vyznam ;) Mam tam obejdnanu ihlu do prenosky shure M44-7. Objednal som ju 16. aprila a mam pocit, ze 10 dni uz preslo :lol: Myslim, ze tak o dva mesiace by som ju mohol mat doma :lol: ;)
2xStanton T.120
2xShure M44-7
Stanton SA 5--Innofader

poharik

Příspěvek od poharik »

fúha a ja som myslel ze do dvoch tyzdnov by som ich uz mal aj doma :-/ s maxistore alebo tym dj-obchod. cz neviete ako to je s dodacou lehotou ? ak nieco neni na sklade

fifo

Příspěvek od fifo »

Zdravim. Ako som pisal pred tym o notape a ich cakackach na tovar tak musim svoje tvrdenie napravit ohladom tej nahradnej ihly lebo uz im dnes dosla do predajne. Tak len asi tolko :wink:
2xStanton T.120
2xShure M44-7
Stanton SA 5--Innofader

Martttin

Příspěvek od Martttin »

fifo píše:Zdravim. Ako som pisal pred tym o notape a ich cakackach na tovar tak musim svoje tvrdenie napravit ohladom tej nahradnej ihly lebo uz im dnes dosla do predajne. Tak len asi tolko :wink:
No tak ci tak, asi to nebolo 10 ale 20 dni :D Ja som si tam objednal dosky a dosli mi asi za 2 mesiace:D

fifo

Příspěvek od fifo »

Njn s vinylami mam take iste skusenosti ako ty...No, ale dost uz ociernovania notapeu :wink:
2xStanton T.120
2xShure M44-7
Stanton SA 5--Innofader

Martttin

Příspěvek od Martttin »

fifo píše:Njn s vinylami mam take iste skusenosti ako ty...No, ale dost uz ociernovania notapeu :wink:
JJ aj ja som za :D Ved je to v podstane no jeden z 2 obchodov a urcite ma nekonkurencne ceny:)

wizz

Příspěvek od wizz »

poznate nejaky (napr aj mimo cesko-slovensky) shop pripadne bazar na starsie dosky? starsie veci sa velmi tazko hladaju, a urcite je kopec DJs ktory sa niektorych starsich veci chcu aj zbavit;) zaujima ma najma deep house *chicago, jackin, jazzy a tak..

Odpovědět