Muze to byt sluchatkama ??

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
acryo

Muze to byt sluchatkama ??

Příspěvek od acryo » 21 lis 2011 19:04

Zdravim, tohle je muj nejnovejsi set http://soundcloud.com/featherwin/dj-fea ... hiz-vol-04 kdyz nekdo najde odvahu si ho aspon castecne poslechnout, najdete tam velky chybi hlavne v beatmatchingu... A ted se ptam..: Je mozny, ze kdyz hraju, tak to mlaceni beatu pres sebe neslysim??? Mam obyc SHIT sluchatka Gemini djx 05 a mixazni pul AllenHeath xone22 ..minimalne v polovine pripadu v tomhle mixu sem si byl jistej, ze beaty jax tax sedi na sobe. Ale kdyz si ten mix pustim normalne na komplu, tak to preskakovani slysim absolutne zretelne.. Neumel by nekdo poradit?? DIkec

Arojnhnijt

Re: Muze to byt sluchatkama ??

Příspěvek od Arojnhnijt » 22 lis 2011 15:13

[quote="acryo"]Zdravim, tohle je muj nejnovejsi set http://soundcloud.com/featherwin/dj-fea ... hiz-vol-04 kdyz nekdo najde odvahu si ho aspon castecne poslechnout, najdete tam velky chybi hlavne v beatmatchingu... A ted se ptam..: Je mozny, ze kdyz hraju, tak to mlaceni beatu pres sebe neslysim??? Mam obyc SHIT sluchatka Gemini djx 05 a mixazni pul AllenHeath xone22 ..minimalne v polovine pripadu v tomhle mixu sem si byl jistej, ze beaty jax tax sedi na sobe. Ale kdyz si ten mix pustim normalne na komplu, tak to preskakovani slysim absolutne zretelne.. Neumel by nekdo poradit?? DIkec[/quote]

Tak mixem to rozhodne nebude, maximalne muzou byt spatne michacky nebo gramofony, ktere nedrzi rychlost, ale to by jsi slysel ze to nesedi.

Jednoznacne chyba bude ze mas spatne odposlechy.

marw_84

Příspěvek od marw_84 » 22 lis 2011 18:16

no hlavně to bude ušima a tím, že se na to nedokážeš tolik soustředit. Když to ve sluchátkách slyšíš zpětně když si to pouštíš tak to nebude nic jinýho.

Mezcla

Příspěvek od Mezcla » 24 lis 2011 23:23

taky záleží jak máš ten odposlech udělaný, hodně záleží na latenci třeba externí zvukovky!

acryo

Příspěvek od acryo » 25 lis 2011 00:12

hraju z playeru (2x rmp3 + xone 22 + ty gemini sluchatka)..soft bych tak nejak pouzivat nechtel.. pockam si az bude soft integrovanej do hardware...proste mi pripadne, ze to hrozne duni, takze mi mensi nepresnosti zanikaj.. zkousel jsem napichnout sluchatka od ipodu a zdalo se to byt trosilinku lepsi..ale porad nic moc.. Premyslim, jestli investovat do lepsih/drazsich sluchatek typu xone xd53...nebo treba jenom nejaky reloopy rhp10 nebo stanton s2000.. Ale ani v jednom pripade si nejsem jistej, ze ty utraceny penize mi pomuzou k presnejsimu beatmatchu

honcka

Příspěvek od honcka » 25 lis 2011 11:10

mas nejakej normalni odposlech? ideal je aspon 100W RMS
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

acryo

Příspěvek od acryo » 25 lis 2011 11:36

No ja na odposlechy nehraju.ikdyz je mam napichnuty..ale to sou obyc stary 5rms plastaky ke kompu.. Mixuju tak, ze nejdriv pustim jeden song, nasledne druhej a srovnavam, potom to odpalim na nejakym dobrym miste a jenom rychle pitch bendem dorovnam..nasledne na mixu prepnu cudlem odposlech cue na master...takze mi jde do sluchatek co do monitoru/masteru a uz jen ladim korekce a posouvam x-fader

Btw, jeste k tomu mixu.. kdyz si pustite 49:23(24) je tam slyset takovy prdnuti... To sem zmackl cudl pod savli na aktivaci filteru.. To asi nema delat ne ??

Odpovědět