malá anketa: kde hrajete a jak často?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.

kde hrajete?

jen doma
21
28%
občas na chlastačkách s kámošema atd..
18
24%
na oficialních akcích (klub, open air,..) - jen občas (méně než 1x měsíčně)
5
7%
na oficialních akcích- nemám residenci, ale hraju často (aspon 1x měsíčně)
18
24%
na oficialních akcích- resident
12
16%

Celkem hlasů: 74

Myxin

Re: malá anketa: kde hrajete a jak často?

Příspěvek od Myxin »

Taky jen doma. Sám sobě si pro radost. Přibližně 2x týdně po hodince. První můj live byl na mé a kámošově oslavě narozenin. Hraju si už čtvrtým rokem a našel jsem se ve směsici tech-housu, techna a housu. Myslím si, že nacvičeno už je dost a tak vemu v létě svou sestavičku na optanou po Stodolní. Porozdávám nějaká svá cd s promo setem...a uvidíme :)
soundcloud.com/dj-myxin
facebook.com/djmyxin
djmyxin.wz.cz

mrichvalsky

Příspěvek od mrichvalsky »

Do konca februara som bo residentom v klube Laguna BJ kde som bol necele 2 roky. No a od tohto vikendu zacinam opat ako rezident v klube Dolina BJ.
U nas sa hraje iba komercia takze house, r&b, oldies, atd.

luckylukee

Příspěvek od luckylukee »

Tak já jsem začal s Dj v roce 1992 na místní diskotéce to mě bylo 15 let. Hrál jsem pravidelně (3xtýdně - út st a čt) až do roku 1998, poté jsem přešel pod agenturu MUSICPRO (kvůli kšeftům), kde mě ještě zaučoval a dával rady PAN DJ Luděk Jaroš a tam jsem setrval do roku 2005 kdy jsem ukončil hraní po západočeských diskotékách (málo času na soukromí). V roce 2008 jsem se k hraní vrátil cca 2xměsíčně. Hraji do dnes (teď už je to 5xměsíčně), doma nepočítaje a pokud to budu zvládat tak budu hrát ještě dlouho.

Bez hudby bych umřel, je to srdeční zíležitost a není to jen o muzice.

djfunfreak

Příspěvek od djfunfreak »

Momentálně v žádném klubu, sháním hraní po menších klubíkách, barech (hraju funky house, jazzy house, tribal house), ale zatím bez úspěchu, zkušenosti s hraním mám..

Avender

Příspěvek od Avender »

Ja len doma,.. pre radost - cca tak 2 hod denne / podla toho kolko je casu. Mno a raz v kulturaku na silvestra :lol: Chcel by som hravat niekde v klube, ale este musim vela trenovat. Hrajem vselico: dnb, hard/techno, minimal, house...neznasam komercnu hudbu :evil:
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

Tomii23

Příspěvek od Tomii23 »

Hraju skoro každý den cca hodinu,zatím jen doma a občas na akcích s kamošema,ale jelikož jsou PRASATA(a neřešej to,že je v tom dost peněz) a pokaždý mi do playerů někdo naleje džus s vodkou tak už svoji výbavu netahám ani tam a sem nucenej jim hrát jen z nota :D .Hraju převážně Minimálek(který je u mě na prvním místě) a Drum and Bass......

b-3

Příspěvek od b-3 »

když je čas tak každý den aspoň chvilku něco zašustím, občas něco pro kamoše nic víc

DjMathiass

Příspěvek od DjMathiass »

většinou tak 3-4 do měsíce někdy to mám napráskané komplet....kluby tvoří tak 1/4 tam hraju nekomerční house a trošičku minimal zbytek sou diskotéky takže komerční house rnb oldies...jedna open air za mnou je ale nic extra světoborného jako je třeba hradhouse :)) ted se kutí hlavně kluby kluby kluby at můžu skončit s diskotekama :)

Odpovědět