Je podla vas (nielen) audiotechnika predrazena?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět

áno, vždy
7
39%
áno, ale len niektoré značky
9
50%
nie
2
11%

Celkem hlasů: 18

Martttin

Příspěvek od Martttin »

Chcem sa vas spytat na vas nazor, co si myslite o tom, ci je audio technika, ci uz dj alebo vseobecne, predrazena, myslim tym asi to, ze napriklad taky Technics 1210 MK5G stoji nejakych +- 20000 Sk. Alebo napriklad aj Senhheisery HD 25, stoja nejakych 6400 Sk. Co myslite, je ta cena v poriadku, alebo je to predrazene, je jasne ze je to kvalita, o tom niet pochyb, ale ci ta cena tu kvalitu vystihuje, ked napriklad vyrobna cena tych technicsov je mozno 10% z celkovej predajnej ceny (a to som mozno este prehnal, je to aj menej, presne to neviem)...

CoSTo

Re: Je podla vas (nielen) audiotechnika predrazena?

Příspěvek od CoSTo »

A CO S TYM MIENIS ROBIT ???? URCITE MAS NA NOHACH TENISKY ABIBAS (CITAJ ADIDAS) ZA 3 5oo SK A TO TA NETRAPI :o))) ALEBO ZACNI HRAT NA omnitronicoch :lol: :lol: :lol:
__www.costodj.wbl.sk__

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

ja třeba nakupuju na tržnici pač všechno stejně do půlroku zničím :biggrin2: a taky nemám na PIO 1000 čím to asi bude :roll:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Martttin

Příspěvek od Martttin »

CoSTo píše:A CO S TYM MIENIS ROBIT ???? URCITE MAS NA NOHACH TENISKY ABIBAS (CITAJ ADIDAS) ZA 3 5oo SK A TO TA NETRAPI :o))) ALEBO ZACNI HRAT NA omnitronicoch :lol: :lol: :lol:
No ja som sa to nepokusal nejako riesit, ja som len chcel pocut vas nazor.
Inak sory, viem ze to nieje diskusia o botaskach ale inych veciach, ale na nohach nemam sice adidas, ale nike, to sa nechcem chvalit, no a kupil som si ich lebo sa mi v nich dobre chodi a to je jasne ze aj ony su dost predrazene a nestali ani 2000 (co je v tejto triede na botasky asi cudne a nie su z cinaku)... proste len vas nazor som chcel...

dj_camil

Příspěvek od dj_camil »

No k tématu: já si myslím, že předražené to asi bude a ne málo. Kdyby se vzaly čistě výrobní a dopravní náklady na prodejnu, měli bysme dneska všechno. Ale na tohle se člověk nemůže dívat, protože je to tak absolutně se vším. Každý chce na tom vydělat ať už od příplatku za značku po vysokohorskou přirážku :) Tomu se říka prostě byznys a s tím asi nic nenaděláme. Naštěstí se v tom trochu pohybuju a když něco kupuju tak využívám různé velkoobchodní ceny azd. díky známým..
Music is my destiny!

CoSTo

Příspěvek od CoSTo »

.... na nohach nemam sice adidas, ale nike, to sa nechcem chvalit, no a kupil som si ich lebo sa mi v nich dobre chodi a to je jasne ze aj ony su dost predrazene a nestali ani 2000 (co je v tejto triede na botasky asi cudne a nie su z cinaku)...

TOTO BERIEM AKO CISTE CHVALENIE :o))) NO VIDIOS, KED TEBE NIE JE LUTO DAT 5 TIS ZA BAčKORKY, MOZNO JE JEDNYM Z DOVODOV POCIT PRESTÍŽE, TAK JA SOM DAL ZA TECHNICSI TOLKO KOLKLO SOM DAL, LEBO JE TO PRE MNA OTAZKA PúRESTIZE A KTO NA TO NEMA, NECH CHODI DO CINSKEHO OBCHODU PRE MNA AJ NA GRAMOFONY ..... :lol: :lol:
__www.costodj.wbl.sk__

Martttin

Příspěvek od Martttin »

CoSTo píše:.... na nohach nemam sice adidas, ale nike, to sa nechcem chvalit, no a kupil som si ich lebo sa mi v nich dobre chodi a to je jasne ze aj ony su dost predrazene a nestali ani 2000 (co je v tejto triede na botasky asi cudne a nie su z cinaku)...

TOTO BERIEM AKO CISTE CHVALENIE :o))) NO VIDIOS, KED TEBE NIE JE LUTO DAT 5 TIS ZA BAčKORKY, MOZNO JE JEDNYM Z DOVODOV POCIT PRESTÍŽE, TAK JA SOM DAL ZA TECHNICSI TOLKO KOLKLO SOM DAL, LEBO JE TO PRE MNA OTAZKA PúRESTIZE A KTO NA TO NEMA, NECH CHODI DO CINSKEHO OBCHODU PRE MNA AJ NA GRAMOFONY ..... :lol: :lol:

Ty si ako talian :D divaj, za botasky som nedal ani polovicu z toho co si pisal :) a pisem tam ze sa nechvalim, to by som napisal ze stali 10x viac ako v skutocnost istali a vychvalil by som ich do neba, ale to som neurobil, len som ich pouzil ako priklad... Nemiesaj hrusky s jablkami. Moja otazka znela, ci je podla vas technika predrazena, nie ci niekto na to ma alebo nema...
je pekne hrat na technicsoch, ale ja si myslim ,ze dja robi z neho dja on sam a nie technika ktoru ma, videl som niekolko typkov, ktori mali nadupany aparat, tecka a najnovsie pincle za nehorazne prachy, a pri tom to co za nimi predviedli bola hroza...ak si myslis ze ked si niekto kupi tecka za 40 litrov + mixak za dalsich 30 a je frajer pritom nevie hrat... tato debata sa uplne zvrhla a otocila od povodnej otazky ach jaj...

CoSTo

Příspěvek od CoSTo »

VERU, ACH JA :lol:
__www.costodj.wbl.sk__

Thund3R

Příspěvek od Thund3R »

Nevím jestli je předražená (prodává se,takže to asi ani nikdo řešit nebude),spíš bych chtěl narazit na propastný rozdíly mezi trhem v Evropě a trhem třebas v USA... :( Když kouknu třebas na Numarky,které tam stojí zlomky ceny co u nás...Azu na to narážel,že americký trh je jejich,a evropský maj jako spíš jako slabý doplněk...přijde mi ale,že to tak je se spoustou (nejen Dj) techniky...ach jo:(
Energy Uplifting Trance = Thund3R Style
In Trance we Trust :)

Odpovědět