Jakej typ DJingu????

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět

Co myslite?

Perfekt mix
14
70%
Fun Hop hop mix
2
10%
Oboji
4
20%

Celkem hlasů: 20

sanny54

Jakej typ DJingu????

Příspěvek od sanny54 »

Co máte rádi a jak hrajete??? Jak vypadá váš koncept mixu??? Hrát naprosto přesný mixy, podobný tracky, perfektní přechody, ale jednou za 4 minuty po odehrání celejch tracků a bavit tak intelektuální posluchače (Christian Wunsch, Agent, LaDiDa), nebo bavit lidi co nejvíc deskama, měnit je po minutě, scratchovat, cutovat, doublovat, cokoli, míchat schranz s hiphopem, aby lidi řvali radostí (Space DJz, Afrika Islam)... Docela mě to zajímá! :) Sem s názorama co je lepší!!!!!! :wink:

sanny54

Příspěvek od sanny54 »

Btw eště bych sem rád dal hlasování ale už sem to propás.... :( Reqest pro adminy... Hlasování (Perfekt mix vs. Fun Hop hop mix) :D

voče

Příspěvek od voče »

covece co mam rad?oboje!ale hraju teda spis presny mixy,ale ne po 4 minuach zmena,ale tak po minute a pul,at to vodsejpa..ale taky zalezi na tom,jesli hrajes rychtu bo poslechovky,takze timdle vsim bych chtel rict--pridat kategorii "oboji" :D

Fido

Příspěvek od Fido »

Podle mě taky hodně záleží na stylu, který hraješ...nedokážu si představit fun hop hop při hraní trancu...

aston.havoc

Příspěvek od aston.havoc »

jo urcite, je to taky o stylu, o BPM a o samotnem tracku (jestli ma tahle melodie a tak). treba vyborne se mi cutuje pri rychlejsim technu rekneme zhruba tak nad 141 BPM, zatim co kolem 138 mi to moc nesedi.

KILLA BEE

Příspěvek od KILLA BEE »

záleží na úrovni publika...

ephram

Příspěvek od ephram »

ja :wink: som určite za presné prechody a súvislí mix :wink:

Odpovědět