Jak vypadá večer se zahraniční DJ celebritou v praxi - Lucca

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
djfelixus

Jak vypadá večer se zahraniční DJ celebritou v praxi - Lucca

Příspěvek od djfelixus »

Krásná ukázka toho, jak to v praxi vypadá starat se o zahraničního hosta, zde konkrétně Svena Vätha v podání DJane Lucca. Je tu hezky vidět jak vypadá práce plně profesionálního DJe (DJky) a že DJing není jen o hraní na párty a přináší s sebou také další povinnosti.

http://www.freedj.cz/clanky/jak-vypada- ... jane-lucca
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Dj.BoB

Re: Jak vypadá večer se zahraniční DJ celebritou v praxi - Lucca

Příspěvek od Dj.BoB »

Jaké prosím tě povinnosti? Vozit se v Mercedesu? Ti lidé se u toho vyloženě bavily! Chtěl bych jí spíš vidět, jak by obstarávala a zapojovala techniku a případně kdyby se něco pojebalo-tak řešit problém! O tom ona nemá ani ponětí. Zejet na letiště, dopravit ho do hotelu, poté do klubu a napat honořář, a poslat ho zpátky odkuď přiletěl, to opravdu dokáže každý!
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Aha. A ty si myslíš, že to takhle dělá od začátku co hraje? Každej se nějak musí vypracovat a začíná sám. Při úspěchu se samozřejmě tým lidí nabaluje a působnost jediného DJe je tak zahrnuta pod celý tým, který většinou není vůbec vidět. A smích mi na DJingu nepřijde nic divného, je to práce a zároveň zábava.
Video mi přišlo zajímavý hlavně z toho důvodu, že u většiny z nás se neočekává, že pro někoho zajedeme na letiště, ubytujeme ho v hotelu, popřípadě při bookingu si zařídíme u agentury zahraničního DJe na svojí akci apod. Většina DJských začátečníků o těhle věcech nemá ani ponětí a to mě právě vedlo k uveřejnění toho videa.

Azu

Příspěvek od Azu »

Nějak si nemůžu pomoct, ale mně to přijde zcela normální a nevidim na tom nic neobvyklého.
Když budu hrát na nějaké akci a budu chtít aby tam za mnou přijel hrát nějaký kámoš, tak mu také zaplatim benzín, dojedu někam na smluvené místo od kud se vydáme na cílové místo aby nezabloudil, případně když nemá jak se dostat, tak mu zajisim odvoz a samožejmě že když přijel takovou dálku tak ho nenechám spát pod mostem, ale zařídím mu i ubytování a také jej tam dovedu aby věděl kde to vůbec je a samozřejmě, že mu také za jeho návštěvu zaplatim.
Tento pán je z větší dálky tak přilétnul letadlem a zcela logicky jej tedy musim přivítat na letišti abych mu ukázal kde sem mu zařídil ubytování a postarám se o něj jako o kámoše když už přijel na návštěvu a zahrát si.

Určitě nebudeš ale jezdit jen tak pro někoho na letiště a starat se o něj celý den pokud nebudeš mít s celou akcí vůbec nic společného krom toho že seš tam jen jako jeden z účinkující a nebo to nebude tvůj známý.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Kenny

Příspěvek od Kenny »

co je to zas za kravinu
Korg Zero 4, 2x Pio. CDJ 1000Mk3, HDJ 1000, pouzdra na CD - UDG :)

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Panečku.. Lucca umí nejen hrát, ale i přivítat kamaráda :mrgreen: Je to kádr!

Toto mě opravdu přijde jako informace o ničem, teda ne o ničem, ale o tom jak to dopadá ze 100% zahraničních DJs...

Já vám natocim video jak zapojuju kabel do zdi... I takový věci to obnáší :mrgreen:

Azu

Příspěvek od Azu »

A co teprve kdyby si nám poslal video jak stavíš celou tu svou světelnou show, docela by mně to zajímalo a osvěžil bych si paměť svých začátkl kdy sme museli naložit plný auto techniky, vše na místě vyložit, půjčit si štafle, žebříky a věšet do 6m různé efekty na strop sokoloven, natahat stovky metrů kabelů, odehrát akci a pak hned zase vše ještě sundat, naložit a dojet domu.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

Ted mam pristup k dobre kamere, tak premyslim, ze bych udělal záznam a pak ho asi 100x zrychlil, aby se to veslo do hodiny :-D A na konci natočim co jsem vydělal, to bude teprve show :mrgreen:

Azu

Příspěvek od Azu »

přesně tak, něco takového by si nám mohl ze sokolovny pořídit to bude zajímavější než tohle
http://www.youtube.com/watch?v=cY-g17qXqMw
http://www.youtube.com/watch?v=OiNLRSEik_k
I toto k djingu neodmyslitenlně patří a to mnohem více než vítání přátel na letišti

norman_cook

Příspěvek od norman_cook »

djfelixus píše:Aha. A ty si myslíš, že to takhle dělá od začátku co hraje? Každej se nějak musí vypracovat a začíná sám. Při úspěchu se samozřejmě tým lidí nabaluje a působnost jediného DJe je tak zahrnuta pod celý tým, který většinou není vůbec vidět. A smích mi na DJingu nepřijde nic divného, je to práce a zároveň zábava.
Video mi přišlo zajímavý hlavně z toho důvodu, že u většiny z nás se neočekává, že pro někoho zajedeme na letiště, ubytujeme ho v hotelu, popřípadě při bookingu si zařídíme u agentury zahraničního DJe na svojí akci apod. Většina DJských začátečníků o těhle věcech nemá ani ponětí a to mě právě vedlo k uveřejnění toho videa.
Ty jsi nikdy neporadal akci, takze si myslis, ze je to neco neobvykleho. Vyzvednout DJe na letisti, nadrazi nebo autobusove zastavce je uplne normalni :!: Jede pro nej vzdy ten, kdo pro to ma nejlepsi predpoklady, treba nejlepsi anglictinu nebo nemcinu.

Toto video se nam snazi vnutit myslenku, ze oba jsou mega celebrity. Nic proti Svenovi, ale DJing rozhodne nepovazuji za neco narocneho, takze proto ten nulovy obdiv tohoto videa.
Pro me je "celebrita" treba Michael Jackson nebo Emil Zatopek 8) .

crewy

Příspěvek od crewy »

[quote="Azu"]přesně tak, něco takového by si nám mohl ze sokolovny pořídit to bude zajímavější než tohle
http://www.youtube.com/watch?v=cY-g17qXqMw
http://www.youtube.com/watch?v=OiNLRSEik_k
I toto k djingu neodmyslitenlně patří a to mnohem více než vítání přátel na letišti[/quote]
jj patří a když děláš svoje akce v uzavřených prostorách které si pronajmeš,tak musíš vrátit do původního stavu. většina lidí to nevidí,tak se někdy chovají tak jak se chovají... :(

Danken

Příspěvek od Danken »

pěkná videa :lol: k lucce opravdu neni co říct prostě tak to je ...

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

norman_cook píše:Ty jsi nikdy neporadal akci, takze si myslis, ze je to neco neobvykleho. Vyzvednout DJe na letisti, nadrazi nebo autobusove zastavce je uplne normalni :!: Jede pro nej vzdy ten, kdo pro to ma nejlepsi predpoklady, treba nejlepsi anglictinu nebo nemcinu.
Ne, žádnou takovouhle velkou akci jsem nikdy nepořádal a věřim, že ani většina z vás co tu kritizujete. A ano, opravdu mi to přišlo zajímavé.
Azu píše:Nějak si nemůžu pomoct, ale mně to přijde zcela normální a nevidim na tom nic neobvyklého.
Tobě to přijde zcela normální, mně to přijde zcela normální (ač zajímavé) a pro hodně začátečníků to může být nová věc a rádi se podívají jak to vypadá. Je jasný, že Lucca (resp. její tým) tohle video uveřejnila kvůli self-promotion, ale myslim, že to hezky ukazuje může takovej večer vypadat. Je taky nádherný, že poslední dobou většinou co příspěvek, to naprostá kritika a každej si prostě musí kopnout za každou cenu. Nepočítám samozřejmě Tolu, kterej zkritizuje skoro každej příspěvek.
Jinak myslím, že tohle téma mělo přijít spíš do začátečnický diskuze než sem, takže prosím pokud by byl někdo z moderátorů tak hodný a přesunul tuhle diskuzi tam.

ToLa

Příspěvek od ToLa »

djfelixus píše: Nepočítám samozřejmě Tolu, kterej zkritizuje skoro každej příspěvek.
Každej stupidní.... :mrgreen:

Děkuji...

VIktor

Příspěvek od VIktor »

Veliká to povinost. Opravdu tvrdě maká.

Možná by jí ulehčilo kdybych pro ty lidi jezdil za ní. A ona zatím může vytírat podlahu po nějaké akci v sokolce :-D

Odpovědět