Jak jste se dostali k Djingu?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
michaal

Jak jste se dostali k Djingu?

Příspěvek od michaal »

Zdravim.
Moc by mne zajimalo, jak jste se vubec dostali k hrani a jake byly vaše začátky?? kdy jste začali a kam jste to dotahli... :?:

(Ja jsem taky začatečnik tk nějake rady by se taky hodili) :)

Xakroo

Re: Jak jste se dostali k Djingu?

Příspěvek od Xakroo »

Já jsem se dostal k dýdžejingu za války, když jsem pracoval v továrně na V-2.
Po jednom spojeneckém náletu mi od vybuchujících bomb začalo pískat v uších, a nepřestalo to do teď. No a válka skončila a začal jsem montovat gramofóny, no a protože jsem byl úplně hluchej, tak jsem si musel pouštět muziku moc nahlas, a do rytmu jsem si bouchal heverem. No a tak vznikl industrial. Takže jsem to dotáh na zakladatele jednoho stylu
main freund .)

atlon

Příspěvek od atlon »

:D :D zaujimave
ja som sa dostal cez kamarata k djingu, ked sme isli na silvestra do dudiniec. tam ma postavil za gramofony , lebo vedel ze som z toho fascinovany a ze ma bavi muzika, povedal len tolko: toto mas jeden gramec , na mixaku je tu a toto je druhy gramec co je na mixaku tu. tu si prepnes co chces pocut v sluchadlach a teraz HRAJ!! a tak som hral skoro dve hodiny , aj ked mi to neslo , ale kedze to bol silvester a vsetci mali naladu tak to bolo OK :wink: .
odvtedy som hral na roznych akciach, najviac ludi bolo asi cca 2500 , casom som sa zacal zaujimat o osvetlovanie,a teraz sa vzasa vraciam k hraniu .

tolko asi moj pribeh o djingu :)

michaal

Příspěvek od michaal »

jn o světla se zajima jeden muj kamoš.. ale mne bavi spiš ta hudba ... chci si na vanoce koupit i nejakou midi konzoli. Hlavne se dostat aspoň na nejakou akci abych si to pořadně vyzkoušel a jak dlouho už vlastně hraješ?? (atlon)

atlon

Příspěvek od atlon »

no uz od ´97 roku aj s pauzamy ( vojencina, montaze a tak)

Odpovědět