Internetové radio

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Fifuli

Internetové radio

Příspěvek od Fifuli » 26 zář 2011 05:31

Zdravím přátelé a obracím se na Vás opět s netradičně obsáhlým dotazem u kterého se zprvu zdá že na něj již bylo odpovídáno, ovšem mnou nalezené odpovědi zde na foru mi opravdu nepomohly, tak díky za pochopení a hlavně za odpovědi ;-)

Rád bych realizoval internetové rádio(hrající vlastní tvorbu a tvorbu ostatních z crew + jingly na akce, které plánuji + plánují ostatní z crew + občasně mluvené slovo-live/ze záznamu) a vložil si "embed" přehrávač (tak jako má např. E2 a ostatní rádia) na svoje stránky, nechci přitom ale využívat 24/7 zaplé PC, winamp a neustále měnící se adresu rádia tak jak to je u "free slotů".

Rád bych se tedy dotázal znalejších na doporučený postup (zda-li je to vůbec možné) jak si zajistit tzv. rádio automat jako např. na myABRADIO.cz kde nastavím kategorie tracků dle různých parametrů + jingly na např. vlastní doméně+hostingu u forpsi a rádio "samo" hraje a vkládá jingly podle parametrů a já mohu živě vstupovat do vysílání (live vstupy nejsou nutností).

Zajímal by mě tedy příslušný SW/mixovací automat + návod na realizaci na vlastním hostingu na forpsi(případně změním poskytovatele) a ptřebné info. Případně plně postačí odkaz na web, který bude obsahovat cenné informace. Díky všem za čas strávený čtením mého příspěvku a 2x víc díky za čas strávený radami :wink2:
BCD 3000 & DJX 750 & AKG - prostě "živý jukebox" :-D

Odpovědět