Hudba na ples - jive, mambo, cha cha, waltz - osvědčené hity

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
ToLa

Re: Hudba na ples - jive, mambo, cha cha, waltz - osvědčené hity

Příspěvek od ToLa »

benja píše: Co na tom kdo nechápe?
Já to nechápu vůbec a Viktor zřejmě taky ne... což jsi mohl z mé žádosti o vysvětlení vyčíst... Asi nebudeš tak chytrý jak sem myslel :mrgreen:

benja

Příspěvek od benja »

ToLa píše:A proto si pujčíš 2CD a budeš z nich hrát... a rozdíl mezi tím to stáhnout a pujčit je uplně nulovej... :lol:

Když už chceš být za dokonalého, tak to nepřispůsobuj jak se ti to zrovna hodí, takže buďto hraješ jen z toho co si koupíš (dle mě seš hloupej :mrgreen: ), nebo seš pokytec a hraješ z toho co se ti zrovna hodí, ale nám tvrdíš, jak jsi "dokonalý" :idea:
Ach tak, tak to né, hubdu mám koupenou všechnu ( musím přiznat že asi 2 nebo 3 cd s cca 14songama mam stahlé ... ) půjčit od něj ano, poslechnu vemu název a vlezu do obchodu s hudbou a nakoupím, nekupuju všechno jen to co se mi líbí a to co vím, že se chytí. Hloupej ze hraju jen z toho co koupím? Proč? Nechci být jak tuctovej "DJ" kterej se chce sice možná proslavit, ale že by měl nějakej originál ... proto dělám vše pro to abych byl jinej, a sice vím, že se mi to možná nevrátí, možná jo, ale baví mě to.. a chci mít čistej štít proti jakékoli kontrole a když někam příjdu a donesu kufry origo cd a na FD kopie faktur + ted chci i zivnostak tak to vypada hned jinak, a lidi se na tebe koukaji a chovaji jinak, nez kdyz tam prijde nějakej vymodenej borecek, co sice si prinese 5kufru CD a xxxx baliku CD .. ale vse cernocernapalenice... kdo chce co chce at si rika, ... nepocitam lidi co hraji na LP, tam nez origo to asi nejde ...

ToLa

Příspěvek od ToLa »

benja píše: a chci mít čistej štít proti jakékoli kontrole
A proto pácháš trestný čin nedovoleného podnikání :mrgreen:

Ty máš v tý hlavě vážně pekněj maglajs :idea: :mrgreen:

benja

Příspěvek od benja »

ToLa píše:
benja píše: a chci mít čistej štít proti jakékoli kontrole
A proto pácháš trestný čin nedovoleného podnikání :mrgreen:

Ty máš v tý hlavě vážně pekněj maglajs :idea: :mrgreen:
:lol: bordel je slušné slovo :lol:

JK.

Příspěvek od JK. »

To je srandy takhle v Pondeli velmi brzo rano :mrgreen:
Propellerhead Reason 4.0

Sagus

Příspěvek od Sagus »

Nechapem tu srandu :confused2: , tiez si vinyly aj mp3 kupujem z rovnakeho dovodu ako tuna kolega. Ked uz sa chce niekto ako DJ prezentovat mixovanim cudzej tvorby a nedajboze tym este zarabat peniaze, mohol by prejavit aspon trochu vdaky tym ze si za tu hudbu zaplati, ten dolar dva za mp3 snad nikoho nezabije. Nastahovat si mp3ky z torrentov a nainstalovat crackly traktor moze kazdy dezo z hornej dolnej.. djing ide do (_;_) :roll:

Za hudbu platim preto travim hodne casu pocuvanim hladanim a dokladnym vyberom trackov, tvorim si svoju vlastnu unikatnu zbierku a snazim sa mat nejaky vlastny "podpis". Ked ale citam a pocuvam diskusie ako su tieto, mam tiez sto chuti natahat si z netu giga mp3ok.. vzdy a na vsetko pripraveny zejo, ale nejake caro tohto remesla a osobitost kazdeho dja ide do prdele. Armada jukeboxov, no super.

benja

Příspěvek od benja »

Sagus píše:Nechapem tu srandu :confused2: , tiez si vinyly aj mp3 kupujem z rovnakeho dovodu ako tuna kolega. Ked uz sa chce niekto ako DJ prezentovat mixovanim cudzej tvorby a nedajboze tym este zarabat peniaze, mohol by prejavit aspon trochu vdaky tym ze si za tu hudbu zaplati, ten dolar dva za mp3 snad nikoho nezabije. Nastahovat si mp3ky z torrentov a nainstalovat crackly traktor moze kazdy dezo z hornej dolnej.. djing ide do (_;_) :roll:

Za hudbu platim preto travim hodne casu pocuvanim hladanim a dokladnym vyberom trackov, tvorim si svoju vlastnu unikatnu zbierku a snazim sa mat nejaky vlastny "podpis". Ked ale citam a pocuvam diskusie ako su tieto, mam tiez sto chuti natahat si z netu giga mp3ok.. vzdy a na vsetko pripraveny zejo, ale nejake caro tohto remesla a osobitost kazdeho dja ide do prdele. Armada jukeboxov, no super.
Podpis ..

Odpovědět