DJs s X-Factor!

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Azu

DJs s X-Factor!

Příspěvek od Azu »

Chcete se stát DJskou hvězdou? Tak pro Vás je tu DJská obdoba soutěže X-Factor, neboli hledáme djské talenty!
Není to soutěž jen o namixování setu, ale soutěž která prověří kompletně Vaše djské schopnosti.
Soutěž je pořádána přímo firmou Pioneer a partnrey jsou magazín DJ Mag a obchod Beatport.
http://www.letsmix.com
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

lukoslaf

Re: DJs s X-Factor!

Příspěvek od lukoslaf »

je to sice pekne ale k nicomu... 3krat som uploadoval a v polovicke mi zakazdym vyhodilo okno ze subor nebol upnuty... nastala chyba... moznoze je to tym ze je to beta verzia alebo je server busy. opera sa nechyta skoro vobec a na mozille to stroskota na tej chybe :?
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Mně se zase všechno povedlo nahrát, ale když jsem si chtěl zkontrolovat, zda-li tam ten mix je, tak nebyl. Kašlu na to. Až se naučí někteří webmasteři psát weby pořádně a přestanou bejt prasata jako Microsoft nutící lidem samý "explorerovský" sra*ky, tak to teprve bude pořádně všechno fungovat. Web, kterej je kompatibilní (a to ještě ztěží) v Internet Exploreru, pro mě neni webem.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Azu

Příspěvek od Azu »

Někteří s tím problém nemaj a vše v pohodě na první pokus nahráli a mají to tam.
Faktem je, že jak se o té to akci dozvídá stále více lidí, tak je server značně přetížen a rozhodně by měl být posílen, protože tohle je peklo.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

kol-ler

Příspěvek od kol-ler »

no, tak upload byl v pohode..pak sem asi 10 minut smolil playlist a když sem dal uložit tak mi to vyplivlo chybu :x a znova se mi to dělat nechce :D

ToLa

Příspěvek od ToLa »

To snad nemyslej vážně ten tracklist, ten než bych napsal, tak bude po soutěži :mrgreen:

kol-ler

Příspěvek od kol-ler »

Hm hm tak už se mi povedlo tam pridat mix a ihned mi tam žacli chodit spamy a davat mi 5 hvězdiček a cpát mi at hodnotim jejich mixy...Asi to bude kvalitně pořešený všechno :D

RickySho

Příspěvek od RickySho »

este ze tak, ja tam zase mix poslat nemoh protoze je to podle usa zakonu a ucastnici musej mit 21+ let coz me bude az za pul roku. taky vpohode no, moje "ceska dospelost" je ted na dve veci :D

nicmene dyz uz je nekdo tak dobrej a ma poradny "koule" aby ziskal ty kontrakty a hrani nvm kde vsude po svete tak to dokaze i sam a nepotrebuje nejakej takovej kontest....

kol-ler

Příspěvek od kol-ler »

Tak to je jasný, já si tam hodil taky setík s reggae a dubem, což tam nikoho zajímat nebude :D jen mě zajímalo jak to probíhá a myslim že to zase rychle smažu...hele jak to zjistilo tvuj věk? mě je 20 a nikde sem žádnej věk neudával a uplne v pohode..

RickySho

Příspěvek od RickySho »

no nezjistilo ale v podminkach maj ze je to od 21 takze predpokladam ze v ty druhy casti popripade finale si to nejak odcekujou a pak te akorat vykopnou.... predstav si tu situaci jak to cely vyhrajes a pak ti napisou ze te diskvalifikujou protoze si porusil podminky - ses moc mladej :)

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Azu píše:Někteří s tím problém nemaj a vše v pohodě na první pokus nahráli a mají to tam.
Faktem je, že jak se o té to akci dozvídá stále více lidí, tak je server značně přetížen a rozhodně by měl být posílen, protože tohle je peklo.
Zrovna tobě, jenž se staráš o (a/nebo vyvíjíš) e-shop systémy, snad nemusím říkat, že web by měl být napsán podle nějakého kódového standardu (W3C), jemuž rozumí většina inteligentních prohlížečů. Internet Explorer, kterej je psanej programátorskýma prasatama od M$ (ti uznávají jediný standard - sebe sami) není jedinej prohlížeč na světě.
Nicméně dneska se zdá, že stránky už běhají i v Opeře a zřejmě v dalších prohlížečích.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět