DJové a umělci reagovali na smrt Steva Jobse

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
djfelixus

DJové a umělci reagovali na smrt Steva Jobse

Příspěvek od djfelixus »

Včera na reakci smrti Steva Jobse poskytli některé hvězdy DJského nebe krátké prohlášení, aby se tak připojili k vyjádření upřímné soustrasti. Je až k nevíře kolik DJů a umělců jeho produkty používá a kolik z nich si bez nich nedokáže svou práci představit.

ATB: Odpočívejte v pokoji pane Steve Jobsi... Nejsem sice fanoušek Applu, ale upřímně vím o vašich úspěších v počítačovém průmyslu a o jeho revolučních vynálezech. Jsem si jistý, že druhý Steve Jobs se na této planetě už nikdy neobjeví. Mé srdce je s rodinou pozůstalých. Odešel tak brzo... velmi smutné...

Swedish House Mafia: Steve Jobs. Zkouším napsat něco, co by shrnulo to co jste všechno udělal a je to nemožné. Změnil jste hudební průmysl. Změnil jste svět. Inspirace je slovo, které nepokryje ani 1% z toho co jste udělal. Mnohokrát vám děkujeme za to jak nám iTunes a Apple pomohli a pečovali o nás. Skládáme vám hold. S láskou SHM, každý v týmu SHM a jsme si celkem jistí, že i každý fanoušek. Odpočívejte v pokoji.
Steve Mac: A kruci, Steve Jobs odešel. To není ta nejlepší zpráva, se kterou se probouzíte. Byl to počítačový odborník. Kde bychom bez něj byli? Odpočívej v pokoji. Jedinou skvělou zprávou dnes je, že když odejde dobrý člověk, my lidé se sjednotíme, abychom vyjádřili společné pocity a to je úžasné.

Kim Fai: Odpočívej v pokoji, Steve. Kdyby tak i jiní uměli otevřeně myslet tak jak on. Totálně změnil způsob mé práce.

Joris Voorn: Dnes ráno jsem probudil, když mi zazvonil alarm iPhonu. Zkontroluji e-mail na mém MacBooku Pro až po tom, co resetuji můj Apple Airport (je už velmi starý), zatímco poslouchám můj iPod. Odpočívejte v pokoji pane Jobsi.

Joachim Garraud: Stále nemohu uvěřit!!! Bez komentáře, jsem smutný!!! Díky za vaši každodenní práci. Napsal jste budoucnost!

Dennis Ferrer: Ztratili jsme vizionáře a jednoho z lidí, který dramaticky pomohl změnit hudební historii a můj život. Začínal jsem s Mac SE. Bůh ti žehnej Steve Jobsi.

Sharam: Nikdy jsem si nemyslel, že bych se zakuckal zprávou o smrti někoho, koho jsem osobně neznal. #Odpočívej v pokoji Steve Jobsi.

Eric Prydz: Myslím, že budu mluvit za všechny mé kolegy, když řeknu: Budeš nám chybět Steve. Tvoje produkty a nadšení změnili způsob jakým tvoříme hudbu. <3

Carl Craig: Steve Jobsi... byl jsem s tebou od dob Apple II a jsem s tebou pořád.

Christian Smith: Odpočívej v pokojit Steve Jobsi. Skutečný inovátor nás opustil, ale jeho dědictví zůstane!

Nicky Romero: Odpočívej v pokoji Steve Jobsi. Jeho práce změnila svět.

DJ Paulette: Odpočívej v pokoji Steve Jobsi - spoluzakladatel Applu Steve Jobs zemřel. Jeho vize změnili můj život. A tak jako celý svět... moje myšlenky míří k jeho rodině, jeho milovaným a kolegům.

Paul Oakenfold: Rodině a zaměstnancům Steva Jobse posílám hlubokou soustrast. Byl to vizionář, který změnil svět. Bude nám všem moc chybět.

Tommie Sunshine: Bůh ti žehnej Steve Jobsi. Nemáme ani tušení jak moc jsi změnil naše životy. Odpočívej v pokoji.

Chris Lake: Odpočívej v pokoji Steve Jobsi. Díky za tvé vize a činy, které vydělaly miliony (zasláno z jednoho jeho výrobků).

David Penn: Používám Apple celý můj život, nikdy jsem neměl PCčko. Díky Steve Jobsi za tvou dlouholetou práci.

DJ Chus: Sbohem maestro. Odpočívej v pokoji.

Pete Tong: Smrt Steva Jobse je neskutečně smutná zpráva. Odpočívej v pokoji.

Steve Lawler: Odpočívejte v pokoji pane Jobsi. A díky za to, že jste svět udělal lepším a krásnějším...

Oliver Huntermann: Jak updatuji iPhone a iPad na mém iMacu zatímco poslouchám nové tracky na MacBookPro, musí dělat Steva v jeho iCloudu (cloud = mrak, pozn. redakce) velmi šťastného.

Above & Beyond: Steve Jobs byl osobně i profesionálně ohromě inspirující v tolika směrech. Nechť jeho dědictví pokračuje.

Paul van Dyk: Svět přišel o vizionáře a kreativního génia. Odpočívej v pokoji, Steve Jobsi.

Sebastian ingrosso: Jaká to obrovská ztráta dnešení den. Steve Jobs změnil více než dost v tomto světě a to, co udělal, se bude ozývat do věčnosti. Odpočívej v pokoji, Steve.

Ritchie Hawtin: Je fér říci, že tolik toho co děláme by nebylo možné bez tohoto skělého člověka: odpočívej v pokoji, Steve Jobsi.

http://www.freedj.cz/clanky/tiskove-zpr ... teva-jobse
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět