DJFORUM.CZ na facebooku!

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
admin van buuren
Moderátor

DJFORUM.CZ na facebooku!

Příspěvek od admin van buuren »

Na socialni siti facebook byla zalozena stranka DJFORUM.CZ . Budeme radi, kdyz se stanete fanousky teto stranky...

Adresa stranky:
http://www.facebook.com/pages/DJFORUMCZ/163882484959

Azu

Re: DJFORUM.CZ na facebooku!

Příspěvek od Azu »

Trochu mně uniká smysl proč mít ještě něco na facebooku, leda že by bylo záměrem udělat v tom lidem chaos a zkázu :-)
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

JO! Konecne jsme vnesli zmatek do bezneho sveta xD
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

Frankie Wilde prvním fanouškem xD

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB »

Hmmm, to zase bude blbých dotazů a připomínek. Já se každopádně nezaregistruji, mě stačí tady tento galimatiáš :lol:
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Pro facebook jsem sice asi nevyrost, ale pro self-promotion se musí udělat cokoliv. ;-)
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

presne xD Navíc jednodušeji najdu mezi svými přáteli ty pouštěče, co se pokaždé ptají "a kde hraješ? " xD

admin van buuren
Moderátor

Příspěvek od admin van buuren »

Facebookova stranka vznikla za reklamnim ucelem, aby se o DJforu dozvedelo co nejvice lidi :!:
Take nejsem ten, co by bez facebooku nemohl zit. Pokud nekdo uz facebook ma, tak budeme radi, kdyz se stane fanouskem. Pro ty co facebook nemaji, tak je pochopitelne blbost, aby se registrovali jen proto, aby se stali fanouskem djfora...

RickySho

Příspěvek od RickySho »

v dnesni dobe kdyz nekdo chce neco propagovat na internetu tak FB ho musi napadnout hned mezi prvnima vecma. at uz ma na tu stranku nazor kdo chce jakej, je to takovej fenomen ze je to proste povinnost :)
uz sem mezi fans :)

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

na facebooku nejsem, nebyl sem a pokud to nebude nezbytne nutne pro moji praci tak se tam nezaregistruju. tecka.
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

RickySho

Příspěvek od RickySho »

hoolifan píše:na facebooku nejsem, nebyl sem a pokud to nebude nezbytne nutne pro moji praci tak se tam nezaregistruju. tecka.
ted nvm jestli to byla reakce na muj prispevek nebo vseobecne nicmene tenhle nazor ma dost lidi a nikdo nerika ze to je spatne, ostatne FB je naprosto debilni stranka kde dnes pubertaci akorat ztracej cas. "bulvar o kamaradech" :)
to ale nic nemeni na tom ze to je klicova propagacni sance na netu, ostatne napriklad takovej deadmau5 se dostal tam kde je (samozrejme kdyz pomineme kvalitu jeho hudby a praci) taky hlavne diky internetovy propagaci presne na takovejchle serverech :)

Sqara

Příspěvek od Sqara »

RickySho píše:
hoolifan píše:na facebooku nejsem, nebyl sem a pokud to nebude nezbytne nutne pro moji praci tak se tam nezaregistruju. tecka.
ted nvm jestli to byla reakce na muj prispevek nebo vseobecne nicmene tenhle nazor ma dost lidi a nikdo nerika ze to je spatne, ostatne FB je naprosto debilni stranka kde dnes pubertaci akorat ztracej cas. "bulvar o kamaradech" :)
N, určitě bych si netroufal FB nazývat debilní stránkou jen proto, že na něj lezou puberťáci zakládající skupiny jako ,,když jdu na záchd, utřu si zadek''. Mně například pomáhá být v kontaktu s přáteli roztroušenými po celé republice, a i přes logické zpovrchnění celé komunikace si alespoň užívám, když jakž takž vím, co ti lidé dělají.

RickySho

Příspěvek od RickySho »

Sqara píše: N, určitě bych si netroufal FB nazývat debilní stránkou jen proto, že na něj lezou puberťáci zakládající skupiny jako ,,když jdu na záchd, utřu si zadek''. Mně například pomáhá být v kontaktu s přáteli roztroušenými po celé republice, a i přes logické zpovrchnění celé komunikace si alespoň užívám, když jakž takž vím, co ti lidé dělají.
tak jasne, spatne sem se vyjadril, ja mam FB ostatne taky a je to dobry na tohle jak rikas plus nejaky organizacni veci atp (krome ty propagace jak sem psal). mel sem spis na mysli to kolem, ten humbuk, ten presah co to dnes ma. vsechny tyhle skupiny jak si napsal, aplikace, dementni hry, kraviny typu "stouchni kamarada" - pride mi uchylny se bavit timhle. tou debilitou sem myslel tohle ne fb jako takovej :)

mrichvalsky

Příspěvek od mrichvalsky »

Ty si moj clovek. Ak ma za to nezastrelia, ze tam niesom, tak tam ani nebudem

2NiNe

Příspěvek od 2NiNe »

v nekterych ohledech je mozna hodne debilni, ale nam se NARAMNE osvedcil pri propagaci akci - sezvou se pratele, ti sezvou svoje pratele a ti zase svoje pratele a PLESK! na party je plno :)

celkove, nazory "facebook je uplne nahouno" mi prijdou zbytecne vyhranene, protoze kazda propagace se pocita, kor kdyz jde takhle retezove. navic vetsina lidi z meho kteri to rikaji, ho ani nezkusili (nerikam ze vsichni). clovek nikdy nevi, jestli se mu nenaskytne nejaka prilezitost prave diky nemu - za sebe musim rict ze jsem na nem ztratil sice obcas zbytecne moc casu, ale kolikrat diky nemu vznikly takove akce, ze si ho proste nezrusim :)

kruci, ted mam pocit ze jsem napsal zbytecne vic nez jsem chtel :D

Odpovědět