DJ's a ich manzelky,druzky

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
markes

DJ's a ich manzelky,druzky

Příspěvek od markes » 06 srp 2011 10:37

neviem ci takato tema tu uz bola,,,
tak dj,s pochvalte sa ako to znasaju vase manzelky,,druzky a priatelky,,,
v oblasti nasho djingu,,,ze furt po vykendoch odchadzame z domu,,,a tak podobne...
ci vas podporuju,,,alebo opak,,,,len nadavaju,,,nejake pikosky,,,,
moja mi v poslednej dobe uz nakecava ze som jak pubertak,,,:-)))))
DJM-800, CDJ-900, Sony MDR-V700

stereoman

Re: DJ's a ich manzelky,druzky

Příspěvek od stereoman » 06 srp 2011 23:34

To rikaj vsechny takovy ty kecy o zodpovednosti a biologickych hodinach. Kdyz ta moje esmeralda protestovala proti tomu, abych sel na vysku, tak mi dala ultimatum: ONA NEBO SKOLA. Ja si samozrejme vybral skolu a kdyz se ptala, proc jsem si nevybral ji, tak jsem ji to logicky vysvetlil tak, ze skola (titul) mi zustane, kdezto u ni to neni moc jiste ... U hrani ji to vysvetluji uplne stejne :wink: .

microgenius

Příspěvek od microgenius » 07 srp 2011 02:05

stereoman tak tohle si znicil :D
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

DeeJay PiPi

Příspěvek od DeeJay PiPi » 07 srp 2011 11:57

Moje bývalka vždycky strašně nadávala, když sem jel hrát a nechal ji doma. Tak sem ji párkrát vzal s sebou a bylo to ještě horší. Tak jsem vyměnil přítelkyni za nový auto a jsem naprosto spokojený člověk :D

microgenius

Příspěvek od microgenius » 07 srp 2011 15:06

ja to mel zase tak ze kdyz jela semnou tak se nebavila a kdyz nejela tak sem zas poslouchal ze na ni kaslu

Blast

Příspěvek od Blast » 07 srp 2011 16:14

Ono je nejhorší, když jí vemeš s sebou tak je nasraná že si jí človk nevšímá a nemá na ní čas a když jí řeknu, že zůstane doma že se tam stejně nudí tak je nasraná že je doma:D
Reloop Mixage Interface edition, Reloop RHP-10

microgenius

Příspěvek od microgenius » 07 srp 2011 17:08

Blast píše:Ono je nejhorší, když jí vemeš s sebou tak je nasraná že si jí človk nevšímá a nemá na ní čas a když jí řeknu, že zůstane doma že se tam stejně nudí tak je nasraná že je doma:D
palec nahoru :D

stereoman

Příspěvek od stereoman » 07 srp 2011 18:37

microgenius píše:stereoman tak tohle si znicil :D
Co to? Jsem nastinil jen realny pohled na vec :lol:. Dulezite je si vse vyjasnit hned na zacatku :wink: .

markes

Příspěvek od markes » 08 srp 2011 00:02

stereoman píše:To rikaj vsechny takovy ty kecy o zodpovednosti a biologickych hodinach. Kdyz ta moje esmeralda protestovala proti tomu, abych sel na vysku, tak mi dala ultimatum: ONA NEBO SKOLA. Ja si samozrejme vybral skolu a kdyz se ptala, proc jsem si nevybral ji, tak jsem ji to logicky vysvetlil tak, ze skola (titul) mi zustane, kdezto u ni to neni moc jiste ... U hrani ji to vysvetluji uplne stejne :wink: .

si zabil teraz :-)))))
DJM-800, CDJ-900, Sony MDR-V700

Azu

Příspěvek od Azu » 08 srp 2011 01:32

V podstatě to u známých vídám tak jak tady píšete, buď jsou doma a vadí jim to a nebo jsou na akci s Vámi a také jim to vadí, protože nechápou že je člověk v práci a nemá čas čas se celý večer zabývat jima a co teprve když dáte řeč s pěknou kostí, která po Vás chce něco zahrát, to pak mají doma peklo, protože jim je ihned vyčteno, že s ní se celý večer nebaví a se všema ostatníma jo a na té či oné blondýně mohli oči nechat, předvádí žárlivé scénky když na Vás může nějaké popka oči nechat a ještě k tom Vás objeme (asi neviděli film Divoké kočky, který doporučuji všem neznalým zkouknout pro objasnění toho jak musí personál v zábavním podniku pro lidi fungovat), ... No zkrátka peklo na zemi a otrávený večer pro obě strany. Jako řešení se ukázalo je buď zcela vyměnit a nové stálé raději v rámci prevence ani nepořizovat (příležitostných se vždy večer najde dost), případně pořídit malé auto a velkou techniku, tak aby ste se do auta vešli pouze vy a technika a vaše polovička s vámi tak nemohla. Případně ji nechte doma peníze ať jde někam s kamarádkama, ale nenechávjte jí tolik aby měla na taxi za vámi :D

Ještě že mam normální vyspělou manželku u které toto řešit nemusím a naopak mně posílá ať vypadnu z domova se takto odreagovat, že prý pak další týden sem víc v pohodě :D Ona si jde s kamarádkama na dámskou pařbu nebo si zůstane doma u nějakého filmu a všichni jsme spokojeni.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

RiperCZ

Příspěvek od RiperCZ » 03 lis 2011 09:55

Všechny vztahy mi dala i vzala hudba.
Na akci si vás všimnou a jste husteeej típek,ale po pár měsících každodeního sezzení u mašin a mlácení paternů jak vydlema do hnoje to ženský raději zabalej.
Nejlepší věta je --Vyber si budto půjde z baráku tenhle nehorázně drahej blikací nesmysl a nebo jdu já..
Blikací nesmysl vyhrává něco přez 10 let :D
Yamaha rs7000,Korg esx-emx,akai apc60 ableton live Atd.

nema.dj

Příspěvek od nema.dj » 03 lis 2011 12:37

My to s manzelkou uz neriesime, ked sme sa vzali tak som DJing po 2 rokoch zabalil...chodil som na tyzdnovky a ked som prisiel domov, tak som siel hrat a bolo peklo, prislo dieta a bolo vacsie....DJing musel ustupit pred rodinou.....po 15 rokoch ma DJing drzal stale, robota nejako nebola, tak som sa do toho pustil opat....teraz sa manzelka tesi kazdemu centu, co dam do rodinneho rozpoctu, plus vidi aj to, ze ma to viac bavi ako stat niekde pri pase, 14 rocna dcera je vytesena, ze ocino je "DJ" - v jej partii je cool :D , lebo nie kazdy tatino je DJ ....nehovorim, ze vsetky akcie su ziskove, no ked neprsi, tak aspon nech kvapka. A to, ze som 2x do tyzdna v noci mimo jej navadi, v byvalom zamestnani som bol na noc 5-6x do mesiaca, 4x do roka som zmizol na 3tyzdne. Samozrejme, ze to je aj o dovere, ze to ze sa ludia bavia, je moja praca a nie ze idem zurovat a hladat "bokovky". Akurat, jej sem tam vadi alebo nevie pochopit, ze vstavam ked je biely den alebo sa zavrem na 4-5 hodin do pracovne a "pocuvam" muziku....ale casom si zvykne aj na to :wink:
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

stopo

Příspěvek od stopo » 03 lis 2011 12:38

azu ja to mam vyriesene mam favorita a techniky tolko ze ju tam ani nevpracem :D este stojany ukladam k motoru aby som sa dako odniesol :D

Dj Broulik

Příspěvek od Dj Broulik » 09 lis 2011 16:15

Tak bejvalka mi dala po třech letech ultimátum, buď ona nebo hraní. Vyhrálo Hraní :) Teď mám 3/4 roku slečnu, Která se mnou jezdí téměř každej večer, a začala poslouchat i house :twisted: A navíc si našla místo za barem v klubu kde mám residentůru..... Takže ona je spokojená ,že můžem bejt večer alespoň nablízku,nenudí se tam, navíc si vidělá kačáky, a já jsem zpokojenej z toho ,že si zahraju, vydělám taky kačáky a že je spokojená.... Navíc mě po akci vždy funguje jako tágo. Takže můžu kalit :mrgreen: Se slečnou jsem v tomhle směru nadmíru spokojen 8) NAvíc chce abych ji naučil na playerech
Pioneer DJM800 CDJ2000 EFX500 Sennheiser HD25

Azu

Příspěvek od Azu » 09 lis 2011 16:19

Dj Broulik: a tak to má být, té se drž :)
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Odpovědět