BPM na obalu CD

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
motorcb

BPM na obalu CD

Příspěvek od motorcb »

Zdravim.
Chtel bych se zeptat co pouzivate na tvorbu obalu na CD, ktera vypalicte?
Ja pouzivam Nero, ale chybi mi funkce,ktera by mi za jmeno interpreta a nazev skladby spocitala BPM skladby.
Nevidte nekdo o necem? Pokud mozno automatizovanem, abych si u kazde skladby nemusel rucne pocitat BPM.

Diky za rady a napady

microgenius

Re: BPM na obalu CD

Příspěvek od microgenius »

motorcb píše:Zdravim.
Chtel bych se zeptat co pouzivate na tvorbu obalu na CD, ktera vypalicte?
Ja pouzivam Nero, ale chybi mi funkce,ktera by mi za jmeno interpreta a nazev skladby spocitala BPM skladby.
Nevidte nekdo o necem? Pokud mozno automatizovanem, abych si u kazde skladby nemusel rucne pocitat BPM.

Diky za rady a napady

:D:D:D.d:Da neni to zbytecne to tam psat to bys to mohl rovnou nacist v nejakem analyzatoru BPM (virtual dj,traktor atd)a pak si t tam pripsat a stejen to nebude vzdy uplne presne drz se radsi usi
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

Dj.BoB

Re: BPM na obalu CD

Příspěvek od Dj.BoB »

Tak aspoň, že nenapsal jak propojit mix s počítačem a na co je midi controler atd.!

Stáhni si program Mixed In Key je jednoduchý a spolehlivý. Sám si taky píšu na obaly kde mám u Tracku BPM a toninu, urychlý to práci. Nemyslím s mixem, ale zásedně používám max 5% na pitch, při srovnání a vidím hned u Tracku kolik co má a vím, že když hraju 130BPM tak tam potom nenarvu 137. Dá se to třeba našidit, že v průběhu hrané skladby jí nenápadně zrychlíte třeba o 3% a pak se už tam šupně i třeba tá 137 BPM, ale toho je moc jak se dá hrát!
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

Odpovědět