Kontrola zapojenia

Dotazy týkající se více druhů techniky
Odpovědět
Maffo

Kontrola zapojenia

Příspěvek od Maffo » 01 srp 2018 23:11

Dobrý večer páni,

Mám na Vás prosbu, potreboval by som overit ci toto zapojenie bude fungovat. Kolega si zohnal nejake zariadenia pre obcasne party/oslavy a kedze som technicky zdatnejsi, chce abz som mu to pomohol zapojit. Kedze sa audo technike velmi nevenujem (IT), pripravil som si tento "nákres/schému" z komponetov co má ako by to podla mňa mohlo fungovať. Vie mi to niekto z Vás páni preveriť? Pripadne poradiť čo zapojit inak. Hlavne tým subwooferom si nie som istý. Veľmi by mi to pomohlo, kedze to planuje pouzit na oslave o necelé 2 tyzdne.
Veľká vďaka.

Obrázek

djmayo

Re: Kontrola zapojenia

Příspěvek od djmayo » 02 srp 2018 23:36

Cx a zosily by som prepojil kablami XLR -》jack 6.3 stereo zapojenie 1 》slave, 2》tip, 3》ring. Z mixu do cx neostava inac iba RCA(cinch)》XLR- slave》1 prepojit s 3, Tip》2. Inac pekna kopka bordelu - atrap co nehraje resp. sa neda počuvat bez toho aby mal človek v sebe 3 poldeci a waty vycucane s prsta. Vyhodene peniaze. 😨😱😵😓😭. Jedine ten cx je celkom použitelny jeden čas so ho použival a pri menej vykonnych aparatoch sa dal pri vykonnejšich to už dosť šumelo resp. podstatne viac ako Rane sac.
PS. Ten zosil ak chces v mostiku traba mod prepnut a opatrne s tym nehrat v limite inac tomu nedavam dlhu zivotnost. Vstup pozri manual (na netr nie je) na ktory sa zapaja pre mostik napoj z vystupu cx subwofer frekvenciu nastav na vstkych 3 Xover freq na rovnaku hodnotu malo by vyhoviet 80-100hz zapni lowcut. Vystupy low nezapajat.

Odpovědět