Fasada , zastena , pult , stol

Dotazy týkající se více druhů techniky
Odpovědět

co by ste si vybrali vy na akciu ???

zastenu fasadu + stol , pult
0
Žádná hlasování
klietka ADJ
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 0

ivo
Vybavení

Fasada , zastena , pult , stol

Příspěvek od ivo » 08 lis 2019 22:51

snad je vas tu viac , co mi pomozete pri rozhodovani poprípade sa inspirujete sami .
uz ma nebavi sa krcit na akciách pri neakom nizkom stole a kde je mi videt cela technika , preto som sa inspiroval djmi vo svete ktory pouzivaju FASADY alebo DJ STOLY a tu je pre man velka dilema , dj stol od ADJ je pre man asi topka , rychlo je zlozeny a da sa to cele dat do 1 tasky a da sa potiahnut v pripade savdby alebo inej akcie bud bielym alebo ciernym povlekom ako na obr a v pripade bieleho aj nasvietit co vyzera efektne a je super ze sa k nemu predavaju policky napr na efekty ale neviem ako by sa tam dal uchztit PC aj ked je stol dost dlhy a polozit vedla konzoly sa da , ale bolo by ho lepsie dat niekde do zorného pola a nie kukat nan vedla , poprípade 2 moznost je fasada alebo zastena ktora vyzera efektnejsie a tiez sa da krajsie nasvietit v pripade bielych návlekov ale zase k tomu treba stol , jasne ze da sa kupit neaky za par eur cateringovy rozladaci ale tie su nizke , a 1 co som nasiel je super ale je s tym jebaxka pri skladani a zabere to dost casu to rozlozit a zlozit a je aj o nieco mensi na dlszku ale zase ma stojan na pc co je super
Přílohy
3.jpg
2.jpg
1.jpg

ivo
Vybavení

Re: Fasada , zastena , pult , stol

Příspěvek od ivo » 08 lis 2019 22:55

4.jpg

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka » 15 lis 2019 06:42

Ten adj vypadá cool, ale je malej, nevejdou se na to gramofony s mixem

ivo
Vybavení

Příspěvek od ivo » 17 lis 2019 14:40

uz to je kvazi neaktualne , lebo som sa rozhodol inak .
Postavim si vlastny ktory som si odkukal od inych a navrhol a vylepsil , a bude to hybrid stola a zasteny , lebo 90 vyska je mi malo a stale by som sa krcil a mas pravdu 120cm sirka je malo a budem ´mat skoro 150cm :)
hlinik uz je objednany :D

Odpovědět