vlastní label??

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Ramon Dickerson

vlastní label??

Příspěvek od Ramon Dickerson »

Ahoj..
Docela vážně jsem si začal pohrávat s myšlenkou do budoucna založit label.. ale je to věc o které jsem na celém širém internetu nenašel jedinou konkrétní informaci.
Pokud někdo něco víte, tak sem s tím.. tedy kromě takových tě záležitostí s časovou finanční stránkou...
PROSÍM!

R-D

Rusty

Re: vlastní label??

Příspěvek od Rusty »

Vim jen, ze desky snad lisujou v Lodenici.

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

A pak ještě tyhle borci http://www.ragtime.cz/
ReproMania.NET

Luis

Příspěvek od Luis »

cau ja label uz par mesicu provozuji ale jen netovy.
Pokud nemas zazemi stabilni a silne distribuce je delani desek sebevrazdou
pokdu teda nemas dostatek financi a treba 50tisic do jeddne vydani desky neni problem

v dnesni dobe je prehrsel netlabelu.tedy bylo i kdyz jsem ho rozjizdela le spise v zahranici ted i u nas a uz je velice tezke se dostat na nejake prestizni distribuce.
pise mi hodne lidi i ze zahranici at je na tu ci onu distribuci dostanu ale nejde to.

vim jake to je kdyz jsme Naked zalozil a nebyl jeste na beatportu jak s eke me chovali zahranicni producenti kdyz jsme je oslovovval o track.
je to hodne tezky ted neco rozjozdet ale preju hodne stesti
jen upozornuju ze je to opravdu beh na dlouhou trat a maximalni vytizeni ktere musis brat prozatim jen jako konicek
je to tezke ale skvele kdyz vidis ze si tracky co vydavas kupuji djs az ze saudske arabie
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Ramon Dickerson

Příspěvek od Ramon Dickerson »

Jo beh na dlouhou trat.. ja ale nikam nespecham. V podstate uz jsem ten label zalozil 'complicadded recordings', Naked jsem taky nekde spatril... prozatim to ale bude spis pro vlastni potrebu, az vydam nejakou svou vec tak potom se uvidi. urcite se tomu ale budu venovat
kazdopadne diky za odpoved.

R-D

Luis

Příspěvek od Luis »

Ramon Dickerson píše:Jo beh na dlouhou trat.. ja ale nikam nespecham. V podstate uz jsem ten label zalozil 'complicadded recordings', Naked jsem taky nekde spatril... prozatim to ale bude spis pro vlastni potrebu, az vydam nejakou svou vec tak potom se uvidi. urcite se tomu ale budu venovat
kazdopadne diky za odpoved.

R-D
jasne i tobe hodne zdaru
pokud to beres jen pro vlastni potrebu nebo jen tak obcas tak doporucuju si udelat radsi free label.protoze distribuce nejsou moc rady kdyz tam maji label kterej neni aktivni a nevydelava jim penize
je to shit ale je to tak
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Dancenited

Příspěvek od Dancenited »

jj tak je to, oni te ty downloadservery navic jeste otrhaj o velkou cast tveho vydelku
Hands-up!

Luis

Příspěvek od Luis »

Dancenited píše:jj tak je to, oni te ty downloadservery navic jeste otrhaj o velkou cast tveho vydelku
ale postaraji se o celosvetovou distribuci a zadarmo to delat urcite nebudou.

navic mit free label je z hlediska prosazeni skoro nemozne a je to jen vlastne na kamaradske bazi.
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Dancenited

Příspěvek od Dancenited »

no dyt jo, nic neni zadarmo...
Hands-up!

distrikt

Příspěvek od distrikt »

taky sem nad tim uvažoval na kterých strankách mužu šiřit svoji tvorbu za nějaky ten peniz?

distrikt

Příspěvek od distrikt »

ještě mě napadlo jestli je třeba mit nato živnosťák? a co vubec OSA

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB »

A tvoje hudba je tak dobrá, že by za ni lidé zaplatily? Hoď odkaz! Jinak živnost na to mít musíš(aspoň pro vedlejší příjem), potom dálších X věcí včetně registrace na OSA(pokud chceš mít nějakou ochranu proti zneužití), každá tvá skladba musí mít IRC kod(teď se to asi jmenuje jinak) takže to není jenom tak!
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

distrikt

Příspěvek od distrikt »

tak živnosťak není takovy problem na osu se vysrat nejlepe...ja jenom co mysliš těma dalšima x věcma? ja se jenom tak informačně ptam stejně je to hodně dobudoucna....jinak moje tvorba je si myslim dobra někdo řika že je perfektní a někdo že se mu to moc nepači nikdo to zatim za sračku neoznačil :D

Enze

Příspěvek od Enze »

O tom ale přesvědčíš veřejnost tak, že něco nabídneš k ochutnávce, link bys sem mohl dát, třeba jen na dvouminutovou ukázku ať můžem posoudit. Koukám, že je tu dost zkušených lidí, kteří mají daleko větší zájem poradit, než-li kopírovat něčí tvorbu :wink2:
Nikdo mě nezná, ale třeba pozná..

palki

Příspěvek od palki »

A ako sa vlastne robi ten freelabel? kde sa registrovat a co vlastne treba k tomu?
2x Pioneer CDJ-100S + Behringer DJX700 + Sony MDR-V700

Odpovědět