Tvorba electro housu

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
djfelixus

Tvorba electro housu

Příspěvek od djfelixus » 04 pro 2008 13:02

Čauky,
chtěl bych se vás zeptat, v čem tvoříte electro housový tracky? Používám Ableton 7 Live a chtěl bych vytvořit pěkný electro zvuky. Používáte nějaký softwarový generátor nebo nějaký jiný softík na tyhle věci?
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Kok1N

Re: Tvorba electro housu

Příspěvek od Kok1N » 05 pro 2008 20:33

Pro mě je ideální pořád starý dobrý FL 7 ;) a co se týče synthu, tak zkus nexus + expansion packy, ten je nejjednodušší, pak třeba sylenth1, to jsou takový obecný, neznam přímo žadnej na electro. A pak určitě zkus sf2 cd z vip zone, maj tam special cd jen na elektro.

Vinnie Smash

Příspěvek od Vinnie Smash » 05 led 2009 17:13

djfelixus píše:Čauky,
chtěl bych se vás zeptat, v čem tvoříte electro housový tracky? Používám Ableton 7 Live a chtěl bych vytvořit pěkný electro zvuky. Používáte nějaký softwarový generátor nebo nějaký jiný softík na tyhle věci?
No já sice electro house nedělám, ale myslím si že jestli máš nějakej fakt dobrej počítač (což třeba já nemám) tak v Abletonu pomocí různejch efektů a všelijakejch věcí co v Abletonu jsou, uděláš naprosto všechno. Ale nevím jestli je Ableton nejlepší volba, třeba já mám Pc asi 5 let starej, Ableton by na tom teoreticky asi ani neměl běžet, ale když jsi odpustím nějakou velkou hromadu efektů (které jsou v Abletonových clipech kolikrát k ničemu), tak na tom nějakej jakž takž poslouchatelnej track složím.

Kenny

Příspěvek od Kenny » 06 led 2009 00:45

Korg Zero 4, 2x Pio. CDJ 1000Mk3, HDJ 1000, pouzdra na CD - UDG :)

Odpovědět