Remix salsy (reggaetonu)

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
pustofkj
Příspěvky: 1
Registrován: 28 bře 2013 19:08

Remix salsy (reggaetonu)

Příspěvek od pustofkj »

Ahojte, nevím, do kterého vlákna má prosba patří, ale týká se remixu, tak to zkusím tady. Kdybych byl špatně, omlouvám se.

Cca za měsíc se žením a máme s mojí snoubenkou jisté plány s jednou písničkou.
Jedná se o píseň Tocarte Toa od Calle 13 (resp. nejen od něj)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6FglhYP5Zuo[/youtube]
Potřeboval bych nenásilným způsobem (nějaký "plynulý" přechod) vytvořit remix této písně. Potřeboval bych na začátek písně dostat cca 1min ploužáku (ploužák by neměl mít nějaký loučivý text nebo text o rozchodu, rozvodu, nenávisti, atd. - prostě nehodící se na svatbu, možná klidně beze slov - jinak je to celkem jedno). Zkoušel jsem to sám, zkoušel to i jeden kamarád, který dělává párty a tak, ale on spíš pouští a občas trošku mixne a říkal, že na tohle nemá. Našel by se tu někdo, kdo se tímto baví (případně za nějakou "rozumnou" úplatu), a kdo by byl schopen a ochoten mi takový mixík vytvořit? Píseň Tocarte Toa bych případně zaslal e-mailem nebo dal "někam" ke stažení.

Moc vás prosím, věnovali jsme tomu už dost času a pořád nejen, že to není dobré, ale není to ani obstojné (spíše bych řekl neposlouchatelné). Předem děkuji už jen za přečtení této "sáhodlouhé" zprávy. Dík moc, mějte se.

midem
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2013 11:22

Re: Remix salsy (reggaetonu)

Příspěvek od midem »

http://nej.4fan.cz/mix.mp3

Jde pouze o střih a přechod s pár efekty (což není remix) - jsou možné samozřejmě úpravy.

Odpovědět