NEXUS 2 + expansion pack

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
palki

NEXUS 2 + expansion pack

Příspěvek od palki »

zdravim, stahol som si nexus 2 (robim v fl 9) a ked dam tie banky exportovat tak mi to nechce prehrat.aj som restartoval cely program a nic a na dalsich mi vyhodi error a nejake pismena s cislicami a tiez pri importovani mi vyhodi chybu, ze treba opat stiahnut. jak to? lebo som pozeral na stranke refx a tam su a ze to vsetko by malo prehrat v nexuse 2..ja mam 2.2...poradte co mam robit
2x Pioneer CDJ-100S + Behringer DJX700 + Sony MDR-V700

korky_bucek

Re: NEXUS 2 + expansion pack

Příspěvek od korky_bucek »

palki píše:zdravim, stahol som si nexus 2 (robim v fl 9) a ked dam tie banky exportovat tak mi to nechce prehrat.aj som restartoval cely program a nic a na dalsich mi vyhodi error a nejake pismena s cislicami a tiez pri importovani mi vyhodi chybu, ze treba opat stiahnut. jak to? lebo som pozeral na stranke refx a tam su a ze to vsetko by malo prehrat v nexuse 2..ja mam 2.2...poradte co mam robit
win 7 mas predokladam. najjednoduchsie je si kupit origos, ina moznost skusit soft na inom pc s stym istym systemom ako mas ty a uvidis ako to bude robit to iste tak je cr*ck zly kde nie nejaky problem z pc a win
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style

palki

Re: NEXUS 2 + expansion pack

Příspěvek od palki »

korky_bucek píše:
palki píše:zdravim, stahol som si nexus 2 (robim v fl 9) a ked dam tie banky exportovat tak mi to nechce prehrat.aj som restartoval cely program a nic a na dalsich mi vyhodi error a nejake pismena s cislicami a tiez pri importovani mi vyhodi chybu, ze treba opat stiahnut. jak to? lebo som pozeral na stranke refx a tam su a ze to vsetko by malo prehrat v nexuse 2..ja mam 2.2...poradte co mam robit
win 7 mas predokladam. najjednoduchsie je si kupit origos, ina moznost skusit soft na inom pc s stym istym systemom ako mas ty a uvidis ako to bude robit to iste tak je cr*ck zly kde nie nejaky problem z pc a win
no akoze predtym mi to slo pekne ale ked som preinstaloval vsetko tiez mazal a odznova nainstaloval ( no nemal som tu istu verziu,som niekde stratil :( ) tak mi idu len tie zaklady
2x Pioneer CDJ-100S + Behringer DJX700 + Sony MDR-V700

Odpovědět