jingly

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
FeryBo

jingly

Příspěvek od FeryBo »

čabas všicí mam menší dotaz není tu někdo kdo by dokazal udělat nějake jingly,nebo odkaz na někoho kdo by něco takoveho mohl udělat za rozumny peniz??pochazim z kv a tady znam je jednoho a ten za 6 jinglu ve stylu DJ xxx live, nebo this is dj xxx atd...něco co se da přidavat do setu chce kolem 3000kč a mě to přijde celkem dost nebo je to normlaní cena??díky

EVO

Re: jingly

Příspěvek od EVO »

tak zkus ušetřit a jingly si vytvoř sám ne? Podle mě pokud máš nějakou alespoň tu nejzákladnější zkušenost s programy typu Fruity Loops apod., tak by to neměl být problém, přes mikrofon třeba nahrát nějakou tu hlášku nebo jí ve fruity loopsu přímo napsat na klávesnici myslím že to jde :wink: vybereš si nějakej styl hlasu, robota, ženskou cokoliv, nebo to prostě nějak upravíš přes vocoder stačí si s tim pohrát a budeš mít jingly jaký chceš a gratis :wink:

palki

Příspěvek od palki »

EVO píše:tak zkus ušetřit a jingly si vytvoř sám ne? Podle mě pokud máš nějakou alespoň tu nejzákladnější zkušenost s programy typu Fruity Loops apod., tak by to neměl být problém, přes mikrofon třeba nahrát nějakou tu hlášku nebo jí ve fruity loopsu přímo napsat na klávesnici myslím že to jde :wink: vybereš si nějakej styl hlasu, robota, ženskou cokoliv, nebo to prostě nějak upravíš přes vocoder stačí si s tim pohrát a budeš mít jingly jaký chceš a gratis :wink:
presne tak, je to uplne jednoduche. staci sa len pohrat so zvukom, nemas co pokazit a ten co to pyta tich 3000 kc...neviem ti povedat ze co a a kolko to stoji,ale co som pocul tak fun radio za jingle davalo min.o 100 percent viac za jingle co maju cca 10-15 sekund.to uz robia profici
2x Pioneer CDJ-100S + Behringer DJX700 + Sony MDR-V700

tom-thak

Příspěvek od tom-thak »

Ja delam profi DJ jingly za dostupnou cenu. Delal jsem pro spousty DJs a eventu. Treba FSOE, ReOrder, Mecca a dalsi. Mrknete na ukazky na http://www.soundart.cz/

Odpovědět