FRUITy LOopS....jak začíít??

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
Vania

FRUITy LOopS....jak začíít??

Příspěvek od Vania »

Zdravím vás, chtel jsem se zeptat, chtel bych proste začít tvořit neco v FL studiu, nápady by byli :D ale neumím v tom vubec nic..... co by jste doporučili jako nejaký tutoriál nebo tak neco? abych se seznámil s prostředím apodobně :) dik moc za rady.,,,

Mr.Stu

Re: FRUITy LOopS....jak začíít??

Příspěvek od Mr.Stu »

To je těžké takto poradit. Já když jsem poprvé viděl Reason, tak to semnou málem seklo, naštěstí kámoš v tom dělá, tak mi ukázal ten základ, pak jsem využil taky několika návodů typu "jak na to". Metoda přečti, vyzkoušej.

Ve Fruity loops bohužel neznám, ale tak není nic jednoduššího než najet na google.cz a hledat nějaký návod. Tady se totiž jedná o velice komplexní program a prostě není možné vysvětlit jeho funkci na pár řádcích. Musíš hold hledat :wink2:

Vania

Příspěvek od Vania »

já právě nechci aby mi to tu nekdo vysvetloval:) spíš odkázal na neco co by mi mohlo do začátku pomoct :) , ale dik za připomínku

djBlf

Příspěvek od djBlf »

me prozacatek pomohl youtube.com
dal sem hledat treba fruity loops dnb making a diky tomu sem od oka pochopopil co z tech zakladnich funkci asi tak umi a kde je najit

Xakroo

Příspěvek od Xakroo »

Obrázek
A co třeba... :wink:

Xakroo

Příspěvek od Xakroo »

Pro angličtináře
FL Studio 8 Reference Manual
http://www.flstudio.com/htmlhelp/

Enze

Příspěvek od Enze »

To si nevybereš.. Z Abletonu jsem dostal strach, FL byli jednodušší, takže se do nich pořád zkouším dostat, trvámi to měsíc a brzo na to musím přijít :D
Nikdo mě nezná, ale třeba pozná..

Odpovědět