FL Studio 10 - 40% sleva !!!

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
electroSHOCK

Re: FL Studio 10 - 40% sleva !!!

Příspěvek od electroSHOCK »

Dík Stereo za pomoc.Budem čakať na dalšie akcie a zlavy.
Numark NS6+Acer Aspire 6920G+Sennheiser Adidas HD 25-1-II

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Fakt mi je te chlape lito. Mel jsi to dokoncit a napsat jim, ze jsi to o fous nestihl, zda s tim nejde neco udelat. Ja bych to alespon zkusil.

Ja to objednal 6., platbu jsem poslal az 11. a penize jim prisli teprve dnes. Nikdo neresil, ze penize obdrzeli pozde ;). Ted si jdu zakoupeny SW stahnout a testnout...

electroSHOCK

Příspěvek od electroSHOCK »

Keby viem po anglicky im napíšem,ale posielať im nejakú hatlaninu preloženú cez translátor,s tým by som asi neuspel :D .Sprostý som,čo ti poviem,takúto šancu prepásnuť :? .
Numark NS6+Acer Aspire 6920G+Sennheiser Adidas HD 25-1-II

RickySho

Příspěvek od RickySho »

je fakt ze dost lidi pouziva kombinaci FL+ABL nebo FL+ cubase apod. idealne pres rewire ale to mi porad pripada zahul na procesor jako prase. je fakt ze kazdej soft ma proste urcity vyhody oproti jinymu, ve finale je to o ty preferenci...
jinak abl je fakt predrazenej. 9ka je uz na spadnuti, myslim si ale ze hlavne kvuli podpore 64bit, ktera doted v abl nebyla (ted uz je k dispozici nejaka 8.neco beta s podporou 64b na jejich foru, ktera zda se funguje).
ten bitwig vypada zajimave, moc o nem nevim, otazka jak bude vychytanej, kdyz se jedna o uplne novej soft. nejlepsi bude asi pockat nejakej ten mesic a pak to otestovat, nicmene ja kdyz uz zacinam s novym softem, nechci bejt nijak limitovanej, proto se prokousavam manualem. a po 1000 strankovym logicu a 500+ str. abletonu se mi nechce cist nic dalsiho :D alespon v nejblizsi dobe...
stejnak je ta produkce spis ciste o umeni produkovat, nez o softwaru v jakym clovek dela, takze ve finale je to stejnak jedno (ja bych ani na ableton neprechazel kdyby Logic nebyl ciste applovskej a nekupoval jsem novy PC, ktery me btw vyslo asi o 60k czk levnejsi jako obdobne vykonnej mac - kdyz uz jsme u tech cen, ale to uz je OT)

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Fakt to byla dobra akce plny FL Studio za necely 3 litry. Proto jsem si to koupil (dokonce priplatil navic 1500 za Signature pack) ikdyz mi nejaky ten patek potrva nez si na to najdu cas. Nejvetsi pecka by asi bylo koupit FL Studio+vsechny pluginy od IL, ale to uz kostovalo tusim kolem 13 litru...

Nicmene ocekavam na tomto poli vzrustajici konkurencni boj, takze predpokladam, ze se podobna akce u IL nebo nekoho jineho brzy objevi zase...

Jeste pridam jednu poznamku. Myslel jsem, ze po zakoupeni FL Studia budu mit k dispozici jen zakoupene produkty, ale vse je jinak. Vse funguje na stejnem principu jako u DEMA. Zatim nezakoupene produkty IL jsou i zde k dispozici v DEMO modu, takze muzete pracovat s jakymkoliv FLP souborem, tedy i takovym, ve kterem byli pouzity nezakoupene pluginy. Omezeni DEMA je v ulozeni-otevreni projektu. Muzete si projekt bez problemu ulozit, ale nezakoupene produkty budou pri naslednem otevreni vynechany ... (V DEMU programu si ulozeny soubor jiz znovu neotevrete)

Odpovědět