DŮLEŽITÉ | Remix Melodie?

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
RealTekK

DŮLEŽITÉ | Remix Melodie?

Příspěvek od RealTekK » 05 úno 2011 15:20

Nazdar lidi, dělám teď remix pro SoundBlastera.. Dělám to čistě jako melodiovku, protože se mi ten vokál nelíbí. Můj problem je ten, že jsem použil originální melodii, kterou mi poslal v remix packu a teď mi říká, že v remixu musím udělat vlastní melodii. Přitom když udělám svou melodii, tak to nebude mít s originálem vůbec nic společného. Už jsem dělal dva remixy melodiovek, které šly do vydavatelství a nikdy s tím problém nebyl.
Tak jak to teda má být?
Dík moc.
RealTekK

korky_bucek

Re: DŮLEŽITÉ | Remix Melodie?

Příspěvek od korky_bucek » 05 úno 2011 19:54

RealTekK píše:Nazdar lidi, dělám teď remix pro SoundBlastera.. Dělám to čistě jako melodiovku, protože se mi ten vokál nelíbí. Můj problem je ten, že jsem použil originální melodii, kterou mi poslal v remix packu a teď mi říká, že v remixu musím udělat vlastní melodii. Přitom když udělám svou melodii, tak to nebude mít s originálem vůbec nic společného. Už jsem dělal dva remixy melodiovek, které šly do vydavatelství a nikdy s tím problém nebyl.
Tak jak to teda má být?
Dík moc.
RealTekK
kazdy kto chce po tebe remix si moze urcite podmienky (styl) on asi chce aby si pouzil vocal a spravil k nemu vlastnu melodiu.osobne si myslim ze je to brzdenie kreativy.mas dve moznosti bud sa mu prisposobis a spravis ako on chce alebo mu posles to co si splodil a uvidis
http://snd.sc/eOzpir ,kind of me style

deepseven

Re: DŮLEŽITÉ | Remix Melodie?

Příspěvek od deepseven » 05 úno 2011 20:03

RealTekK píše:Nazdar lidi, dělám teď remix pro SoundBlastera.. Dělám to čistě jako melodiovku, protože se mi ten vokál nelíbí. Můj problem je ten, že jsem použil originální melodii, kterou mi poslal v remix packu a teď mi říká, že v remixu musím udělat vlastní melodii. Přitom když udělám svou melodii, tak to nebude mít s originálem vůbec nic společného. Už jsem dělal dva remixy melodiovek, které šly do vydavatelství a nikdy s tím problém nebyl.
Tak jak to teda má být?
Dík moc.
RealTekK
SoundBlastera znám, prozradíš o jaký song se jedná?
NI Traktor Kontrol S4; Reloop RHP-10

Odpovědět