DrumLoopy, beaty atd. do FL 7 XXL

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
Enze

DrumLoopy, beaty atd. do FL 7 XXL

Příspěvek od Enze » 26 říj 2009 18:07

Má někdo nějaký nadstandartní věcičky do Fruiťáků?? THX
Nikdo mě nezná, ale třeba pozná..

amdman

Re: DrumLoopy, beaty atd. do FL 7 XXL

Příspěvek od amdman » 27 říj 2009 10:48

Sezen si nejaky VST pluginy nebo baliky samplu a nastroju, na netu sou toho hromady.
Hraju na cokoli co mi přijde pod ruce...

Enze

Příspěvek od Enze » 28 říj 2009 16:03

Dobrý, vyřešeno.. A ještě mě zajímá jedna věc - když si do patternu přidám třeba bassy v podobě kláves, myslím tím, to, že když do patternu natáhnu něco z Bassů, tak se automaticky objeví klávesy.Když prostě v patternu zvolím, jak to má hrát, tak proč to hraje nepřetržitě, proč ty tóny trvají a pak když to dám do playlisto, proč to je pořád slyšet,ikdyž pattern, ve kterým to je, už není aktuální.. Taky by mě ještě zajímalo, jestli se někomu podařilo do FL dát něco, co je původně ve formátu MP3, udělat z toho sample.
THX

amdman

Příspěvek od amdman » 28 říj 2009 22:03

1) V tabulce parametru danyho patternu zaskrtni "use loop points" a tim problem vyresis pokud jsem dobre pochopil otazku. :D
2)Samozrejme neni problem neco do FLka natahnout ve formatu mp3 a pouzit jako sample, netusim co se ti na tom muze nedarit.
Hraju na cokoli co mi přijde pod ruce...

Enze

Příspěvek od Enze » 29 říj 2009 23:03

amdman píše:1) V tabulce parametru danyho patternu zaskrtni "use loop points" a tim problem vyresis pokud jsem dobre pochopil otazku. :D
2)Samozrejme neni problem neco do FLka natahnout ve formatu mp3 a pouzit jako sample, netusim co se ti na tom muze nedarit.
Popravdě jsem problémy už při instalaci, ale protože nejsem IT profík, tak nevím, jestli šlo o poškozený soubory nebo neúplnost nějakých plug-inů či čeho.. Nevymýšlel bych si, tím bych akorát spamoval.. Jinak díky! Při nezdaru stáhnu z jinýho zdroje a přeinstaluju.. :wink:

Odpovědět