Doporučení programu na kvalitní remix hudby

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
8laci8

Doporučení programu na kvalitní remix hudby

Příspěvek od 8laci8 »

ahoj, mám rád muziku a doma sem si zatím hrál jen s Virtual DJ Studiem, ale zde se dá jen míchat např. jeden song s druhým a já bych rád zkusil už něco vlastního. Problém je v tom, že jsem začátečník a bavilo by mě remixovat hudbu jako např. utvořit vlastní zvuk (tony, tempo, basy, klavír apod.) a dotoho třeba vložit nějaký hlas (zpěv) z jiného songu. Anebo naopak si hrát třeba jen s remixem hudby bez zpěvu (např. mě teď třeba napadá song Katy Perry The One That Got Away aby byl zpěv pryč a měl jsem čistě jen jakoby instrumentál a mohl to nějak remixnout, aby to mělo jinou šťávu :) (teď mě ještě napadl remix DJ Tiesto - Resistance remix od kapely Muse, to je přesně ono co bych rád...) dá se něco takového udělat na pc v nějakém programu? Teď zrovna stahuju FL Studio, prý je to dobrý program na hudbu...popřípadě bych byl rád za nějaké rady či tipy, jaký program by byl vhodný třeba klidně i koupit. Je mi jasné, že vše nepůjde hnedka, ale času mám poměrně dost, a tak bych ho rád zužitkoval v tomto směru! ;) Předem děkuji za odpovědi :)

deep

Re: Doporučení programu na kvalitní remix hudby

Příspěvek od deep »

no není to jen o pragramech..ale i o PC.. taky jsem si hrával v FLku..ale poslední dobou už mi to nezvládá PC takže si v tom tvořím jen samply..a FLko je na začátek dobrej program ..A jak si psal s těma songama..to jsou TZV bootlegy/mashupy..Prostě vezmeš hudbu/instrumentál z jedoho songu a z dalšího songu vezmeš zpěv/vocál..ale pozor..ne všechny songy co budeš chtít najdeš v těch podobách co potřebuješ ;) třeba acapel je na YT plno.. já si vždycky stáhnu a rozstříhám si to a mám hodně moc samplů ;)
Takž zatím se uč v tom FLku..víc ti neporadím protože to víc neřeším ;)
Virtual DJ 7.0 + Numark Mixtrack + Philips SHP 1900 + Fujitsu Amilo

Odpovědět