Čo si myslíte ?

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Odpovědět
l0gix

Čo si myslíte ?

Příspěvek od l0gix »

Ahoj, mám 14 (zachví?u 15 :D ) rokov a snažím sa sklada? nejaké veci na FL Studiu. Bol by som ve?mi zvedaví ?o poviete na to, ?o som zložil. Prosím napíšte svoj názor, kritiku, pochvalu, ?o len chcete. Rád sa pou?ím :)

Stay.ONE

Re: Čo si myslíte ?

Příspěvek od Stay.ONE »

pokud tě to baví, tak skládej skládej, je to jen dobře !! :)

song moc nehodnotim, tenhle styl je úplně mimo mě, ale myslím si, že na to kolik ti je, tak slušný ;)
2x Traktor Kontrol X1 / Traktor Audio 10 / Traktor Pro 2.6.8 || Fuckin' Hipster Techno

nema.dj

Příspěvek od nema.dj »

na pospajanie samplov staci zakladna skola a davat trosku pozor na matematike .... vytvoril som song/track/skladbu, je trosku o niecom inom ako o matematike, kde si vzorec s hodnotami stiahnem z netu
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

l0gix

Příspěvek od l0gix »

Stay.ONE píše:pokud tě to baví, tak skládej skládej, je to jen dobře !! :)

song moc nehodnotim, tenhle styl je úplně mimo mě, ale myslím si, že na to kolik ti je, tak slušný ;)
Tak super, ďakujem za názor :) Akože nehovorím, že sa skladám iba "tracky" takéhoto štýlu. Snažím sa skladať aj niečo iné, ale väčšinou takéto veci sa mi najviac podaria, aj čo sa týka masteringu. Pretože niekedy mám dosť veľký problém s "tichými" skladbami. A dosť nechápem ako to niektorý profesionáli robia, že sa im podarí mať skladbu až tak nahlas. Ja viem, že toto je to posledné, čo by ma malo na skladaní zaujímať, ale aj tak :O :)

l0gix

Příspěvek od l0gix »

nema.dj píše:na pospajanie samplov staci zakladna skola a davat trosku pozor na matematike .... vytvoril som song/track/skladbu, je trosku o niecom inom ako o matematike, kde si vzorec s hodnotami stiahnem z netu
V tomto som nepoužil ani jeden sample :)

Odpovědět