Aktivni monitory

Reason, FL Studio, Cakewalk, atd.
Thovt

Aktivni monitory

Příspěvek od Thovt »

Zdravim vsechny, chystam se koupit aktivni referencni monitory pro poslech v blizkem poli a byl bych rad kdyby se nekdo podelil o sve zkusenosti. Predem dekuji za odpovedi.

Thovt

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Zatim zadne zkusenosti nemam, ale take se v budoucnu chystam na aktivni monitory. Zkus se kouknout na aktivni monitory znacky M-Audio.

bussy

Příspěvek od bussy »

M-Audio zrovna nebudou stastnou volbou pokud na nich budes chtit michat skladby. Ale jako DJ monitory staci.. :D

somik

Příspěvek od somik »

souhlas s bussym...M-Audio nebrat! Peclive jsem si vybiral monitory asi mesic, prolezl jsem radu diskusnich for a recenzi, dost veci mam taky od kamaradu a par co mi rekli me usi.
YAMAHA, KRK, Alesis, Fostex, Tapco, to jsou znacky, ktere stoji za uvazenou. Pokud ale nemyslis studiove monitory a chces to jenom na hrani, pak je to do urcite miry jedno, to je fakt.

Thovt

Monitory

Příspěvek od Thovt »

Jde mi o studiove monitory, delam vlastni instrumentalky. Zaznamenal sem pomerne ruznorode nazory na Behringer TRUTH, mate s nimi nekdo zkusenost?

bussy

Příspěvek od bussy »

No ono Truthy nejsou zle bedny, kdyz vemes v potaz cenu a myslim si osobne ze se na nich kvalitni material da namichat.A vim ze 2030 je pomerne dobra bedna neschovava tolik stredy jako 2031.
Jinak co jsem mel moznost poslechnout tak Fostexy PM1 nezneli vubec spatne..Nebyli zle ani Alesis Active Mk2 ale zdalo se mi jako by s basem nebylo neco v poradku me nesedely.
BX5 od m-audia zneli jako by byl na nich nejaky filtr nebo tak neco...nevim porad neco schovavaly...
A ted mam v umyslu si jit poslechnout samsony jejich serii resolv protoze ani ja nemam jeste tak vybrano.

somik

Re: Monitory

Příspěvek od somik »

Thovt píše:Jde mi o studiove monitory, delam vlastni instrumentalky. Zaznamenal sem pomerne ruznorode nazory na Behringer TRUTH, mate s nimi nekdo zkusenost?
mam doma modely B2031A a nemuzu si stezovat. Tehdy byly za 14 000, dneska uz jsou levnejsi. Jsou ve dreve, aktivni, takze kazda bedna ma svuj kvalitni zesilovac. Bedny nejsou mini, takze vykon na urovni. Jinymi slovy, za tu cenu, nekup to :).

Thovt

Monitory

Příspěvek od Thovt »

Este mi prosim poradte, kde vsude se v Praze daj poslechnout naky monitory.
Dik moc.

somik

Re: Monitory

Příspěvek od somik »

Thovt píše:Este mi prosim poradte, kde vsude se v Praze daj poslechnout naky monitory.
Dik moc.
Třeba Maxistore

bussy

Příspěvek od bussy »

Co ja vim tak Prodance..

aston.havoc

Příspěvek od aston.havoc »

co takhle Dynaudio BM6A nebo ADAM A7 ?

bussy

Příspěvek od bussy »

To jsou slusne monitory oba kousky...Taky ta cena vypovida i kdyz u tech Adamu je to pomer cena/vykon hodne solidni koupe..
Ovsem zase rozhoduji specifika bedny a naroky uzivatele...

drex

akt. monitory

Příspěvek od drex »

Mám doma asi rok monitory M-Audio BX-8a a jsem spokojen. Sety na tom nahrávám dobře a při skládání mi taky dobře slouží. Faktem je, že trochu víc basujou, ale ne na úkor celkového zvuku. Detaily se tam nechají slyšet taky dobře a nikdy není problém basy stáhnout. Hotovou skladbu je stejně potom dobré poslechnout ve sluchátkách a na jiných monitorech, aby byl slyšet rozdíl a dotáhnout to masteringem. Pokud chce někdo kvalitu, ať se podívá na monitory od Mackie, ale tam je cena jedné bedny za cenu dvou jiných :?
http://www.djdrex.com | http://soundcloud.com/tomas_drex

JB007

Příspěvek od JB007 »

A jak jsou na tom podle vas monitory Tapco?

bussy

Příspěvek od bussy »

Podle me uplne stejne jako jine monitory v teto cenove tride. Rozhodne neurazi...majitele si je hodne chvali.

Odpovědět